Cfare beni per te larguar stresin

Si e sharkoni energjite e juaja negative?

Cfare beni per te larguar stresin e jetes se perditshme?
A keni ndonje metode tuajen te veçante?
Cfare dini per Sofrologjine

headbanging

[video=youtube_share;C0vf3o0vOi4]https://youtu.be/C0vf3o0vOi4[/video]

Ndonjehere lodhem…edhe e ngarkoj trurin me shume nga cfare duhet…dhe nuk ka me mire besoj se sa degjimi i muzikes…ose xhirot jasht ne natyre…jane kura me mire besoj

Nuk i degjoj asnje kenge :stuck_out_tongue:

ti kshyyyyyyyy :P…ti tere diten kenge degjon…kemi dhe prova…:p…

une o kercej ,ose qaj ,ose fle haha nje nga te treja

Nuk ja kam then asnjerit qe kam mp4 dhe e perdor gjat dites :stuck_out_tongue:

gjithsesi Stresin nuk e degjoj

…Dal jashte shtepis…marr kufjet dhe eci deri ku te me cojne kembet…pastaj kthehem me nje fytyre me te bute hahahaha…nuk i bashkoj vetullat…i kam ne vendin e duhur…

//youtu.be/Zr2tDsPpEFk
po ta bej si dhurate kur te jesh nevrike :P, qe mos te ikesh nga mendja heren tjeter :stuck_out_tongue:

hahahahahhahaha flm Loli… une nevrike?..jo ore une jam e urte…mbase kam qene por se di…me ka rene rruffeja ne koke prz…as bomben te me bjere para kembeve se ndjen me…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Vetem tritoli ben pune te ty :stuck_out_tongue:

kufjet…syzet…dhe opa nje xhiro vetem nga deti…

paj degjoj muzik, pi cigare si kovaq edhe dal eci qanej kot…

…Degjoj muzik…dhe shkoj nga me te me thone kembet…hahahahha vetem ec…derisa me vjen mendja ne vend prap :smiley:

kur do e largojm ndonjeher bashk stresin neve o shoqeeee :roll:
:degjo::degjo::bunny::bunny:

hahahahahhaa kur te te doj zemra tyyyy…shoqja gati eshte…kufjet dhe shkojme ne honolulu :stuck_out_tongue:

CA DO VESHESH TI ??? :yu::yu:

Nuk ja hapim deren fare nuk e lejm te hyj stresi :stuck_out_tongue:

ahhahahaha une do vishem si harrixheshk :smiley:

ose luaj me macen e gjitones (se kjo timja ha buken kot)
ose shikoj video komike ne youtube