Çfarë dhurate bëtë, dhe cfarë ju bënë, për Shën Valentinin?

[b]Sic e dini që 14 shkurti është dita e të dashuruarve, por jo vetem.
Eshtë dhe nje ditë që mund të dashurosh.

Te gjithë ata qe janë të dashuruar dhe e festojnë, preferojnë tu bëjnë dhurata njeri-tjetrit.
Ato mund te jenë lule, parfum, bizhuteri, rroba te ndryshme etj. Disa te tjerë
preferojnë të dalin të hanë së bashku në ndonjë restorant, disa të dalin për kafe,
dhe disa të tjerë në disko.

Por mos harroni, se disave u pëlqen qetësia, ndoshta buze detit, dikush mund të shkojë ne kinema
për të parë një film, pse jo dhe teatër.

Ka pastaj disa të tjerë si puna ime dhe e shumë të tjerëve që punojne deri vonë, por prapë ska gjë, dashuria festohet çdo ditë :smiley:

Mos te harrojmë ata që dashurojnë, pa e ditur tjetri, apo ndoshta dashurojnë dikë duke qënë larg dhe duke mos mundur
ta shprehin dot këtë dashuri. Uroj që një ditë këta persona ta marrin mbrapsht këtë dashuri.

Është dhe një kategori tjetër njerëzish që as duan tia dinë për këtë festë. Për ata është një ditë rutine si gjithë ditët e tjera. :?

Dhe më të fundit janë ata që janë vetëm dhe nuk janë të dashuruar me askënd :frowning:

Ju uroj këtyre durim dhe shpresoj që 14 Shkurti i vitit tjetër të mos ti gjejë vetëm! Jo thjesht që të kenë dikë sa për të thënë e për të kaluar kohën, por uroj që të gjejnë njeriun e duhur e të përshtatshëm që zemra e tyre kërkon.[/b]

Ju cilës kategorie i përkisni?

[b]Kjo qe shkruajta me siper ishte vetem hyrja :smiley:

Le te futemi ne teme.

Cfare dhurate ju bene per Shen Valentinin?
Po ju cfare dhurate bete?

Si kaluat etj… :smiley:

Une jam akoma ne pritje te dhurates…

Dhuraten qe do ti bej? Nje pulover shume te bukur… sapo e bleva :smiley: juve po ua them te pareve :wink:[/b]

Sa mire , i paske gjetur ,
deri tani asgje ne vije, gjumi kishte mbizoteruar ketej nga mua,
pas pak po dal ne qender me pa ndonjegje per dhurate simbolike per shoqerin…

Do na i thuash ate dhuraten simbolike qe bleve apo e ke sekret? :smiley:

bracialet / byrzylyk shume te vecant per dy shoqet e mia :slight_smile:

si po kaloni me festen

Lirenti, shume dhurate e mire duhet te kete qene :slight_smile:

Pse ore dy shoqe ke ti uuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o :smiley:

I nxore te palarat :wink: