Cfare dhurate deshironi nga partneri juaj per festen e 8 marsit?

Cfare dhurate do tju pelqente tju dhuronte partneri juaj per festen e 8 Marsit?

ma e mira nje buqet me lule…ma e mira dhurat …

shume thjesht dhe gjeja me e bukur

cfare ti deshiroje zemra ! thjesht te vije nga ai mendimi dhe jo nga tjetr person !

un vit per vit kam mimozat.sa tani them ju ka ber si rit qe duhet ti sjelli e nuk e ndryshon.(a ndoshta ngaqe bejn me lire):D:D:D

une ja kam bler nje unaz dhe me nje lule dhe unazen nuk ja kam bler me qmim te lart po esht e mir

sa mire burim…bravoooo

Nje lule mjafton