Çfare do donit te benit ne keto momente me te dashuren/in tuaj?

‘‘cfare do donit te benit ne keto momente me te dashuren/in tuaj’’??

ehh cfare do te doja ,por me mire nuk po e them:):wink:

mos e thuaj se e marrim me mend:P (shaka:) )

po ci keni keto pyetje mo aman:( pyetje jane keto:)
per kafe do dalim:p e beson njeri;)

…:noo:…

…:koke:…

jam dakort me majdin dhe laben :slight_smile:

nga e di ti se cf tham ne ??..ndoshta un thash " dua qe ta godas ne ball"…kurse madji…" do tia perplas te dashures koken per muri ":P:P …haha ulkina :D…:perqafim:

haahhahhaha po pra un at thash jam dakort me at qe do besh ti dhe majdi me pelqejn idet tuaja hahahha

vec ta shihja…

ti shikoj dhe nje here surratin pa e di une pastaj…do ta thyeja ne mes…:P:cekan:

cka mund te behet,do e benim;)

te arratiseshim pa adrese si dikur …(e pamundur ne fakt)

vec ta shihja dhe njehere…:frowning:

:o , :nugush: … :frowning:

sdoja te te pyesja siper…se sdoja te te vija ne siklet…po me qe e vazhdove vet muhabetin :stuck_out_tongue: …ti kur thua te dashurin , se ke fjalen per personin aktual te zemres ?

…no coment…

po ti veç komentove…

Kishim qit plloq…

Ate qe enderron c’do njeri…pak muhabet…nje perqafim…dhe gjumin e embel se bashku…hahahahahaha kjo eshte…