Çfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?

Cilat argumente ju terheqin me teper?

Ju ftoj te merrni te gjithe pjes ne kete sondazh duke votuar temat apo argumentet qe keni me shume interes!
Nese ne sondazh nuk eshte argumenti qe ju intereson me shume, ju ftoj ta shkruani ate nen kete teme

Ju faleminderit per bashkpunimin!

Shoqeria dhe diskutimet me ta :slight_smile:

Harrova,me pelqen shume edhe shoqeria me anetaret e ketij forumi.

Asnjeri prej jush nuk e ka kuptuar pyetjen!!! Behet fjale per çfare diskutimesh doni te ket ne te ardhmen me shum!!! Jo çfare pelqeni tek forumi!

Per mendimin tim,do me pelqente te kishte me shume diskutime nga informatika,nuk e di por ndoshta eshte dhe pasioni im prandaj,gjithsesi mendoj se cdo nga ato 9 pikat me siper jane te rendesishme dhe te kendshme per diskutime.

Pak nga te gjitha…
Te preferuarat e mia jane lajmet nga informatika(programe, video guida ndihma ndaj njeri tjetrit etj.)
Si edhe dikutimet shoqerore.

une do te kisha pasur deshire qe te kishte tema per librat , per shkrimtaret e medhenj,si dhe te debatojme per nje liber te lexuar !

Une mendoj se do ishte me mire sikur te kishte me shume diskutime shoqerore, ndoshta keshtu do te terhiqte me shume pjesmarrje te anetareve te sapo regjistruar ne forum. Kohet e fundit kam vene re qe anetaret e rinj, sapo vijne, bejne 10-15 postime dhe nuk behen me te gjalle…Gjithsesi, kjo varet edhe nga interesat e tyre, por prap, mendoj se duke patur me shume diskutime shoqerore do ti terhiqte ata te jepnin mendimet dhe opinionet e tyre, dhe keshtu ndoshta do te rritej edhe pjesmarrja ne forum. :slight_smile:

do doja te kish shum debate 8O

Hajde ta mba te besh me mua debat icon_eek.gif

kur te duash 8O

Cakto diten edhe fillojm 8O

diten thot
:hahaha: do qe te marr masa
ne vend ore
qe tani
8O

Ok fillo 8O

Jo fillo ti 8O

Kam respekt per vajzat 8O

kam respekt per me te vegjlit 8O

pershendejte te gjithve

Do te ishte mire te besh nje prezantim pak me te gjate :slight_smile:

:rolleyes: