Cfare do te benit nese do te ishit grua per 24 ore...ose burre per 24 ore

Ky sondazh eshte organizuar nga rezista FOCUS ne Greqi dhe pyetjet ju drejtuan burrave dhe grave te moshes 18-44 vjec… Shikoni se si ju pergjigjen pyetjeve

Ju drejtua kjo pyetje grave
Cfare do te benit po te ishit burre per 24 ore?

REZULTATET
-46.1% u pergjigjen se do beheshin murgj ne ndonje manastir.
-37.4 do beja sex per te pare si do te isha nga ana e burrit
-35.9% do te dilja me shoke xhiro.
-24.4% do te hidhja robat, kepucet andej ketej sapo te hyja ne shtepi. :D:D:D
-12.9% do te shkoja ne stripshow.
-12.5% do ngacmoja pa pushim femrat.
-11.5 % do te haja racione ushqimi me bollek(te medhaja)
-9.5 % do rrihja gruan 8O

E njejta pyetje ju drejtua burrave
Cfare do te benit po te ishit grua per 24 ore

REZULTATET
-37.4% do te shfrytezoja paraqitjen time per te me sherbyer me shpejt dhe pa radhe…!!!:wink:
-33.5% do te beja sex per te pare si do isha nga ana e gruas.
-28.1 do te doja te jetoja pervojen e te qenit nene
-24.4 do te kisha kenaqesine te dilja jashte neper lokale e te me qerasnin :smiley:
-23% do te shijoja ngacmimet e burrave
-18% do te shkoja te kerkoja nje pune me te mire dhe ritje rroge me e veshur sexi me mini.
-15.6% do te shijoja udhetimet me makine pa qene nevoje te isha une shoferi.
-13.2% do te vishja te brendeshme sexi
-12.4% 8.4% dhe 5.2% u pergjigjen ne lidhje me regullim fytyre thonj rroba etj.

Po ju si do ti pergjigjeshit kesaj pyetjeje???

Hahahaha shume intersante kjo pyetje!

Se pari njehere falenderoj zotin qe jam femer :smiley:

Te vetmen gje qe kam zili tek meshkujt jane floket e shkurtra :smiley: ose zero me sakt :smiley: do ta shfrytezoja ne maksimum kete gje!

kete do beja thjesht te mbaja floket zero :D,

Do doja te degjoja mendimet sekrete te femrave per meshkujt, sa shum i dun:P

ncncncncncncncncnncncnc :rolleyes:

Ncncncncncncnccncncnc

po edhe femer mund ta realizosh deshiren moj

:o te pecmoj dynjan thua ti,:muk:

pastaj me vret mami :stuck_out_tongue: te prek floket me gersher nuk do,ncncncncncnc :frowning:

po pse do kishe qef ti beje tull?

Epo ateher ti sqenke mire fare, te paska ik truri me pak fjale:P

ehe :smiley: jo tull dhe ti por te shkurtra vdessssssssssss

po kam gjithe jeten time me floke te gjate mo :@ me ka ardhur ne maje te hundes

dhe truri te ka ikur ty jo mua :ehi:

kete do beja thjesht te mbaja floket zero

Shikoje cfar the LOL

dhe mos me thuaj pastaj te ka ik ty truri

po mire e kisha fjalen nese do te isha mashkull per 24 ore,kupton ti apo jo? :ehi:

por nese do te isha mashkull perhere (mos o zot) do ti mbaja zero :smiley:

Do mbyllesha brenda ne dhome mos te me shikonte njeri!

Ne meshkujt kemi me shume perparsi :stuck_out_tongue: - sdo doja te isha kurreee femer dhe pse tashme skthehet, por skemi nevoj per truk, nuk rritim femij ne bark etj etj!

Sdo te deshiroja kurr te jem mashkull … Ku ka me mir se te behesh nene nje dit♥

sikur te isha mashkull per 24 ore do 8O nja dy vet …e do flija rehat pastaj :jajaja:

do e provoja te eci me ato kepucet 50cm te larta :P, do hidhja nga 500gram krem, puder, ca jane ato qe hidhni ju ne fytyre… Dheee kto dmth do e shikoja si do ishte me to :smiley: lol s`besoj qe do rrija me shume se 2min :slight_smile:

ahahaha posii ore…vetem 2 min . do dilje ne pasqyr e do thoje sa i bukur qenkam bereeeeeeeee……do ecje rruges…dhe do ndesheshe me shikime meshkujsh…do ndjeheshe ne qender te vemendjes. do kaloje rruges dhe makinat do ndalonin per ty . ne dyqan do te te benin ulje … ne kafe sdo paguaje asnjeher…etjj etjjjj… :rolleyes:
do luteshe dhe per nje tjeter 24 orarsh ;p

hahahahahaha :stuck_out_tongue: Zoti na ruajt :slight_smile:

shyqyr qe s`jam :smiley:

Me thuaj mua ske nevoj te behesh :stuck_out_tongue:

njeri nga ata te dy je ti majdi :stuck_out_tongue:
:lol:

boooo larg o zot thuaj,jo 24 ore se jane shume po as 24 minuta :stuck_out_tongue:

nese do te isha burr per 24 ore,do beja njehere jete note hahaha