C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

Shpertheni! Shfryni ketu mllefin (ata qe kane ose ata qe duan te kene)!!!

Do e falenderoja…!!! :lol: :wink:

Qenkemi me nje mendim!
Po sa shkurt i re mi goce! Po s’ma do mendja te jesh kaq moskokecarese! Je njesh!

Do gjuja nje tjeter! :lol:

Po vrasim mendjen pak pse ndodhi kjo e ku ishte gabimi!!Qajme pak fare :roll:
Po pastaj me kohen harrohet cdo gje e fati te ndihmon e takon nje qe te meriton me verte!! :slight_smile:

Me mir shkurt se sa gjat, se po e fillova, ja numeroj tek e tek nje nga nje, dhe nuk mbaroj te shauri, pastaj… Eleganca vleresohet apo jo?! :lol:

E drejte! Trego veten se kush je!

Nuk bene vaki nje gje e tille, ja di vlerat vetes :lol:

Por nese ndodh, do hap krahun dhe me qendrimin tim do ti tregoj se cfare humbi :!:

kjo teme eshte diku por disi ndryshe dhe un kam dhene nje pergjigje atje por ketu do jap nje tjeter
besoj se te gjith e keni degjuar kengen FALEMINDERIT nga ELITA 5 ne ate moment qe ajo vendos te largohet do ja vej ket kengen qe ta nigjoj mire

isha nuk qe llo noi amerikone se duhet me ja perkthy :lol:

Aha! Po nese ti ha nje shah mat ne kete rast? Sepse statistikat ne keto raste tregojne qe i humbet te dyja! :frowning:

Do i thosha mendoje mire 8)

e po e ndryshoj, po te me linte e dashura do gjeja nje tjeter, sdo kthehesha me ne shtepi :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :twisted:


No Comment :roll:

Do gjeja nje tjeter…!

Ne fillim ndodhe se do merzitesha! por me kalimin e kohes do e kuptoja se nuk eka meritu ai dashurin time dhe do i thoj shko ne rr.s;)

Nqs do kishte nje arsye te mire per te me lene, do i thoja “Pac fat”…

nese do e doja , normalee qe do me thyhej zemra , por nuk do e shprehja qe isha e lenduar, do i kerkoja nje shpjegim , dhe pastaj :ciao:
smbaroj dynjaja per djem :slight_smile:

do ti kerkoja shpjegime dhe pastaj do i thoja ciao ciao :ciao:

do te qaja :Dme shekuj