Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

Mos dil ktu mos bej kshu mos shko atje , mos vish ate etj… :slight_smile:

Une asgje ....veç mos te me tradhetoje ..... :D

I ndaloj te mos pushoje se beri gjerat qe ben tani! :smiley:

Si ndaloj asgje

Buken,ujin keto gjerat elementare te jetes! :lol:

Tani te behemi serioze,asgje me zor nuk i ndalon dot kshu qe ishalla nuk ja kane dhene Zoti te beje ato qe sduhet!

sma do menja se do i gjej gje qe tje ndaloj per derisa un e kam pranuar te jet e dashura apo gruaja ime do te thote qe i kam pranuar dhe gjerat qe ben

Cdo gje eshte pjese e jetes e karakterit, nuk mund te urdherosh dike qe te beje ate qe dua une.

Chatin

qenke ne hall te madhe :smiley:

nuk do ti ndaloja asnje gje! njeriun qe e dua e dua me te mirat dhe te keqijat qe ka!

i them vetem te mos me tradhtoje dhe genjeshtra mos te me tregoj

lol, une kam shume qe dua qe te mos i bej, smi nxe forumi :lol:

…hmmmm asgje, eshte mese korrekt nga te gjitha anet. thjeshte do ti sygjeroja te mos punonte shume,te beje ca dite pushim!

dashurine me te tjeret

Duhanin, pasi nuk e duroj dot…

Edhe birren se behet sherraxhie pastaj…:stuck_out_tongue:

Te ndalosh dicka do te thote t’ia ndalosh tjetrit te jeteoje dhe te mos jete vetvetja, cdo njeri e di se cfare duhet dhe cfare nuk duhet te beje. Askush nuk mund t’ia imponoje tjetrit nje mendim apo veprim.

pajtohem me ty…:slight_smile:

Do ti ndalja Xhelozin mos 100 % por 99% po !