Cfare domethenie ka emri juaj?

Zgjidhni a, b, c ose d.

1.Emri juaj fillon me…
a.C-I-Q-F-G-H-P
b.B-D-M-N-O-R
c.Z-X-Y-W-L-U
d.E-A-J-K-T-S-V

 1. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
  a.E kuqe
  b.Blu
  c.E verdhe
  d.E bardhe

 2. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  a.Tigri
  b.Macja
  c.Qeni
  d.Majmuni

 3. C’lloj muzike degjoni?
  a.Dance
  b.Punk rock
  c.Emotional music
  d.Pop/Clubin music

 4. Si e shpenzoni kohen tuaj?
  a.Shooping
  b.Lexoj dhe bej shetitje ne park
  c.Sport
  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke

1- a
2 - c
3- a
4- c
5- a

emer i kendshem!
ju jeni i turpshem dhe i kendshem,
dhe dukeni sikur gjithmone keni nevoje per mbrojtje…
jeni i sigurt qe kjo eshte dicka e mire???!!!

1-a
2-d
3-a
4-d
5-d

1 _ d
2_ b
3 _ a
4 _ a
5 _ b

Pergjigja per smart

Ketij i thone emer sexy!!!
Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
Ju jeni cool !!!

Pergjigja per annen

Oooh, nje emer vertet interesant!!!
Emri juaj ka nje kuptim te thelle dhe tregon nje personalitet hipnotik…

uauuuuuuu jo keq.

1 d
2 b
3 c
4 d
5 d

1d
2
a
3c
4
b
5~~b

flm . mire qenka mire , mos te qahem :smiley:

pergjigja per Insomian

Ketij i thone emer sexy!!!
Kur njerezit degjojne emrin tend, cuditerisht terhiqen nga ty!
Ju jeni cool !!!

pergjigja per Mimen

Oooh, nje emer vertet interesant!!!
Emri juaj ka nje kuptim te thelle dhe tregon nje personalitet hipnotik…

 1. Emri juaj fillon me…
  d.E-A-J-K-T-S-V

 2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
  a.E kuqe

 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  b.Macja

 4. C’lloj muzike degjoni?
  d.Pop/Clubin music

 5. Si e shpenzoni kohen tuaj?
  d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke

une me mimen paskemi te njejten pergjigje :slight_smile:

e terheqka franca :):slight_smile:

1-d
2-a
3-a
4-d
5-d

pergjijget e mia :slight_smile:

1-c,2-b,3-a,4-d,5-d

[b]1.Emri juaj fillon me…

a.C-I-Q-F-G-H-P

 1. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

c.E verdhe

 1. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?

b.Macja

 1. C’lloj muzike degjoni?

c.Emotional music

 1. Si e shpenzoni kohen tuaj?

d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke[/b]

1=>a
2=>b
3=>b
4=>c
5=>d

Girl08 po na kthe ndonje pergjigje te ketij testi, se na lene ne pritje:?

1- d

2- b

3- d

4- a

5- d