Çfarë doni të dini nga anëtari sipër?

Gjithçka kuptohet nga titulli, vazhdim te mbare dhe argetim te kendshem!

Anetarit qe i eshte drejtuar pyetja, duhet te pergjigjet duke cituar mesazhin.

:akullore:

Per cfare studion psh?..:slight_smile:

a ka shtuar peshe? :stuck_out_tongue:

A ka bere ndonje loje sot cs :smiley:

Me qfar mirret ? :stuck_out_tongue:

a dole sot ?

ca ngjyre i ka floket:mrgreen:

Pse nuk e ke ndryshuar akoma “humorin”?

Informatik

Skam humor:D

pse je kaq serioz:mendoj:

Ashtu duket :smiley:

Pytje per Olsin …çar pune ben mer çun se asnjeher nuk mu ke pergj ??? :smiley:

kafe…

jeton jasht vendit

cfar i pelqen me shum te bej ?

:rolleyes:…ncncncnc shih si tallet :roll:…kam shtuar :mad:…pse ca halli ke ti? :P…hahaahahaha

si i ka kap floket tani ;p

Sa 1.20 cm e gjat eshte :ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva:

I kam leshuar…kisha ftohte ti kapja :D…

huahuahua , aq sa me do qejfi jam :rolleyes:

per antarin siper doja te dija?..

cfare ngjyre i ka floket?

:ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva:

hahahah antarin thot ahaha e beri mashkull hahah

labe ku je

ore qelbesin antar quhet…dhe eshte fjale per te dyja gjinit po aq kupton ti po lere mos na acaro tashi :@