Çfare embelsire hengret sonte?

shume faleminderit per receten. do ta provoj nje here por me duket e paqarte receta…do te te them se si me dolen…

Sot tiramisu iimmm

e bere vete erinaaa???

Jo e e beri embeltorja:) nuk kam provu ndonje her te bej tiramusi edhe pse kam recepin si behete.Nerti kam pershtypjen se je kuzhinjer e mir se shoh se interesohesh cdo here per kuzhine edhe un e du shum kuzhinen, dhe nuk vlersoj nje femre nese nuk din te gatuj mir…

Erina, ja vlen ta provosh Tiramisun, ska gje me te lehte. E kam bere dhe une!

Shikoje videon: Receta Tiramisu

Nga Emri duket e mir kjo :smiley:

Bakllavan e vitit te ri,akoma ska mbaruar :slight_smile: ngelem tu ngren por spo mbaron.:slight_smile:

lol, dhe mua me ka ngel dhe 1 pjate! Te gjithe kan hequr dore, barre te rend kam!

E kisha harruar per momentin kete teme!

Di qe i therrasin Bonet! Eshte shshssh e mire dhe jo shume e veshtire per tu bere!

Yuum yyuum!

tort hengra sot …po sme pelq shum embelsirat

trilece :slight_smile: … Reni me ruaj nje cop nga ajo gjeja :slight_smile: :smiley:

Hehe sa doli nga furri avulloj!!! :slight_smile: ai kremi siper te çmende fare! Sh i mire! Skam fjale tua shpjegoj! hahaha

booooooooooooooooooooll dhe tiiiiiii pse ma ben per giziliiiiiiiiii … mos vazhdo meee :stuck_out_tongue: hahahhaha

mos hani shum embelsira se ------------>>> https://www.lirenti.com/showthread.php?12212-10-e-popullsis�-bot�rore-jan�-obez�

ooooooooooooo mariiiiiiiii mos fillo nga morali un 1her ne kaq koh ha pastaj kur je me sezon lejohen apo kur ke shum msime :wink: :smiley:

ok :wink: si te duash …po se mos te shohim me von duke hapur tema "si te dobesohemi " :D…:stuck_out_tongue:

un di te them qe un dhe shendeti im jemi sh mir :wink: :ok:

me behet shum qefi per ju te dy:D…:stuck_out_tongue:

Doja te ndaja dhe kete imazh per ata qe duan çokollaten dhe nuk mbajne diete! :slight_smile: :slight_smile:

Kete ketu poshte, por pa trendafilin! Pa merak, pjesa tjeter eshte vetem per ju te tjeret!