Cfare eshte per Ju nje Puthje?

Cfare eshte per Ju nje Puthje?

Eshte nje nga gjerat me te rendesishme, intime dhe personale, eshte faza e pare te nje dashurie, dhe mbas saj arrin te kuptosh nese fazat e tjera do te ken ndonje vazhdim!.. :smiley: :oops:

Puthja per mendimin tim shpreh c’do gje ne nje lidhje: Dashurine, tradhetine, nenvleresimin dhe ndonje tjeter nese harroj.

Per mua nje puthje eshte kur buzet e dikujt vendosen tek une

Po mor lake po nuk te pyti njeri c’eshte puthja! Thuj ate pjesen qe eshte mas puthjes!

Daku keshtu ishte pyetja Cfare eshte per ty nje puthje
nuk thoshte se cfare vjen pas puthjes

Po mor dak po ti mos u trgo kaq strikt! Hahahaha

Pasim mikrobesh te njeri tjetri!!! :smiley:

nje moment frymemarrje…pa marre fryme

[b]bashkim i dy shpirtrave te dashuruar …!

nje kenaqesi e momentit per disa

nje menyre per te pasur kontakt me personin, qe do …![/b]

menyre per te lagur buzet kur ke etje dhe ske uj, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: Me shkrive fare Polog

Eshte hapi i pare i fillimit i nje historie dashurie :slight_smile:

[highlight=#FF0000:k9u2mmwv][/highlight:k9u2mmwv]Një pikë Ujë në Detë

Per mua vetem nje moment e cila harrohet menjehere pas nje cigarje :):):slight_smile:

Puthja nje simbol i dashurisë…

puthja eshte veç nje gje e embel qe s’te prish dhembet :lol: :lol: :lol:

girl08 per kete sjam i sigurt,mund ndodh qe i prish :smiley:

ndoshta ajo goca qe ke puth ti mbante ere nga goja, dhe dhembet e shkrete s’kishin rrugedalje :lol: :lol:

hahhah paske imagjinat te fortë… :smiley: :smiley:

per mua puthja eshte : nese vjen nga dikush qe te do me zemer eshte dashuri

nese vjen nga dikush qe do vetem puthje : eshte loje !