Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?

Cila eshte ajo gje qe nuk mund ti rezistoni, qe smund ti thoni JO! Send, Ves, Veprim apo tjeter. Ndajeni ne me!

Ndoshta nje puthjeje magjike nuk mund ti rrezistoja

Si eshte kjo puthja magjike! :slight_smile:

Eshte e veshtire ta pershkruash puthjen magjike vec kur e ben prov e kupton sa magjike eshte

Per mendimin tim Puthja e par eshet magjike !

Varet nga personi qe merr puthjen e pare sa magjik e ben momentin sepse fillestarit normal qe magjike i duket.
Nje puthje magjike do thoja eshte ajo puthje qe te le me pas 5 minuta te hutuar dhe nuk arrin te kuptosh cfar po ndodh rreth teje, je shkeputur nga partneri/ja dhe ne ndjesi je akoma duke u puthur me te
Ndjesi e lagesht, e ngroht, e embel, rrahje te shpejta te zemres, aut nga realiteti, ti dhe askush tjeter ne bot

Mos e teprova ne shpjegim

Te gjitha puthjet magjike jane Majdi, por vetem 2-3 muajt e pare :slight_smile:

Aspak!

S’mund ti resiztoj çiokollates! Po e hapa konfesionin eshte e pamundur ti rezistoj.

S’mund ti resiztoj çiokollates! Po e hapa konfesionin eshte e pamundur ti rezistoj.

Ju qe hani shum çokollatat jeni te shendosh Ju ku e mbani veten te te shendoshet apo te mesmit

nuk mund ti rezistoj dote nje perqafimi te ngrohte ne krahet e dikujt te dashur,dhe nje kakaoje te ngrohte ne dimer…:slight_smile:

Mund te futem te personat e mbushur :slight_smile: jo te shendosh!

Cokollates,ncncncncncnc vdessssssssssssssssssssssssss per te :smiley:

pijes Red Bull :stuck_out_tongue:

mosmirenjonjes nuk i rezistoj ,acarohem …

servilizmit, se eshte komplet fallco

nuk i rezistoj dot muzikes , kercimit

si rezistoj dot as kosit te frutave …apapapa sa qejf e kammm

e duaaaaaaaaaaaaaaaa kam ngrene 6 deri tani dhe nuk ndjej te ngopur,ncncnncncnc sa kriz jam

nje cokollades Sniker

6 ??? kriz qenke vertet hahaha
e thua pse nuk shendoshem…e mbush barkun me kos frutash ti , sle vend per gje tjeter :stuck_out_tongue:

un jam shendosh kto koh :roll:

moj po gjithe shtepine te ha,nuk me gjene gje,ha e sikur s’ha :@ fare,madje te vesh (edhe rrobat para 10 vjetesh,se i ruaj me dashuri :D)

me bejne,une qe kam qene,ncncncncncnnccn uffffffffff sa do doja njecik fareeeeeeeeee tule