Cfare hanit me shume ne femijeri? ....

"
1.buke me gjize :smiley:

2.buke me djath :smiley:

3.buke me gjalp :mad:

4.buke me cokokrem (y)

5.buke me vaj me sheqer :stuck_out_tongue:

6.buke me vaj me krip :confuse:

7.buke me gjelle siper :omg:

8.buke me recel dhe nje got qumesht :bunny:

9.buk me uj me sheqer…?? :-x

Dmth…perbersi kryesor ishte buka…hahahahha

une psh me pelqente shume buka me gjize…edhe sot e ruaj kete dashuri per gjizen…:smiley:

Hahahah e pash dhe diku n fcb qepar ket tem fiks .Pelqeja sh buk me cipen e qumshtit mbi siper & sheqer

kejt qato qe i ki shkrujt ti…

1.buke me gjize -> PO

2.buke me djath ->dhe i kokerr domate

3.buke me gjalp -> dhe qepe :smiley:

4.buke me cokokrem -> ncuq , nuk kishim shume leka me bler :stuck_out_tongue: dhe s’para pelqej te emblat

5.buke me sheqer dhe vaj -> PO , me rralle

6.buke me vaj me krip -> Vdisja , me domate dhe qepe , lool :smiley:

7.buke me gjelle siper -> Ncuq ose me Fergeze ndonjeher

8.buke me recel dhe nje got qumesht -> Rralle…

9.buk me sheqr dhe uje …?? -> Rralle…siç e thashe me siper preferoj te kripuren :smiley:

1.buke me gjize - jo

2.buke me djath - po

3.buke me gjalp - jo

4.buke me cokokrem - po

5.buke me vaj me sheqer - jo

6.buke me vaj me krip - jo

7.buke me gjelle siper - jo jo

8.buke me recel dhe nje got qumesht - po

9.buk me uj me sheqer…?? kete se haja se thoshte mesusja mos hani sheqer. dhe un e degjoja mesuesen :stuck_out_tongue:

Nuk jane shkruajtur kot se dikush i ka ngren :smiley:

hahahahhahaha sa kam qeshur me komentet e Mimes…:smiley:

Ashttuuuu xhani mesueses mos ha sheqer …se te bene diabetik hahahahahahha

1.buke me gjize…Jo…por me salc kosi po :smiley:

2.buke me djath…Po hehehe un e kam sh qejf djathin

3.buke me gjalp …Pooo kur ish buka e ngroht mmmm

4.buke me cokokrem … Ku kish ather cokokrem , cja kepusin dhe kta

5.buke me vaj me sheqer… Eu jo

6.buke me vaj me krip …Poooooo . vetem se un i shtoja siper pak leng domateje, plus sallator dhe djath…mmmm

7.buke me gjelle siper …Jo jo……gjellen me zi e haja ne pjate

8.buke me recel dhe nje got qumesht …e po nrm

9.buk me uj me sheqer…?.. haahahaha jo

kur isha i vogel konsumoja shum buk me sheqer,

   • Updated - - -

labja >>>>po ndo nje menu tjeter nuk ka ,
mendoje se qenke e zonja :slight_smile: per te gatuar, hahahahaha

1.buke me gjize…her pas here.

2.buke me djath her pas here…

3.buke me gjalp … shum her…

4.buke me cokokrem … shum her…

5.buke me vaj me sheqer… jo asnjher

6.buke me vaj me krip…rralla shum

7.buke me gjelle siper … shum her.

8.buke me recel dhe nje got qumesht …shum her.

9.buk me uj me sheqer…?? jo asnjher

Kliko Këtu: https://www.lirenti.com/threads/19146-Cfare-hanit-me-shume-ne-femijeri#ixzz2hXQt2tt5

kan harru te shtojn dhe burek kur jam rrit me e madhe kam pas sh qef

mos hani se ju prishen dhembet thoshte :stuck_out_tongue:

Labe ka pas cekokrem moj si ska pas? madje kan qen edhe ca te vegjel ne form zemre qe kushtonin 100 lek hahah, po ku mban mend ti:bebe:

   • Updated - - -

o erina ca do te thot HER PAS HERE? mos do te thot qe haje disa her ne dit? haha

   • Updated - - -

Loooool ti paske qen llupse madhe hahah, asnje lloj ushqimi nuk i thenke jo ti hahaha

Ka te drejte Olseni…labe!!

Ka patur cokokrem 100 leksh…kishin edhe lug te vogla hahahahaha…dhe une i pelqeja shuuuuume

Haja ato qe me jepnin Ols dhe nuk i haja ne nje kohe mo ki merak :stuck_out_tongue:

hahahahahahhaha sa kam qeshur Mima…nuk i haja ne nje kohe

uaaa po ata lloj cokokremash si si mbaj mend un. dhe un i kisha sh qef…po ata haheshin me lug , jo te lyeje buken

hahahahha po ku i dihet…mbase Olseni blinte 7 cop per te lyer nje fete buke hahahahah :stuck_out_tongue:

aq i dobet sa esht ai moj ? edhe nje pa buk te hante , e ngopte :stuck_out_tongue:

hahahahahahhahaha

po ku merni vesh ju dyja:rolleyes:…e di si e haja un ? ja se jua tregoj un skemen hahah, merja dy kulec nga ata 50 lekshit, i lyeja me kete cekokremin nga njera ane te dy dhe i ngjisja bashk dhe i haja hahaha, e moret vesh? rrini si … nashi :hahaha:

   • Updated - - -

hahah edhe po ti jepnin ne te njejten jam i sigurt qe nuk do i refuzoje ti hahahahahah. lol kishe ndonje ushqim qe nuk e haje ti kur ishe e vogel, e vogel sa nje gogel??haha

hahahahahahaha sandwic fshati haje o lumadh paska pat te drejt mesuesja per te emblat…ncncncnc