Çfare jane forex XM edhe fxlider bdswiss

pershendetje dikush me ofroj te bhem nje perdorues i njeres perj ketyre faqeve qe te kem mundesi te fitoj para nga interneti. duke parashikuar uljet edhe ngritjet e bursave ndekombetare. ka ndokush id me shum se si funksionon a jane te verteta ? do te doja te dija me shum detaje se jan perhap shum kohet e fundit web faqe te ketij stili.

humbje kohe! Nuk ia vlene te merresh me kto gjera, sepse ne shumicen e rasteve jane mashtrime! Kujdes se ku i shperndane infot personale (kredit kartela, adresa e banimit etj…)

Pershendetje
Une u regjistrova ne nje websit te tille

https://www.autopzionibinarie.com/

pasi pash nje reklam ne nje websit qe fliste per punen. U regjistrova dhe si fillim kerkonte te aktivizoje llogarine me minimum 50 euro nese nuk gaboj(kisha mendu te hapja nje llogari me 200 euro), sa me shume te investosh aq me shume fiton eshte loja, tek ai website ke dhe nje robot qe ndjek bursen me grafika dhe te jep keshilla se ku te investosh, kerkova ne internet se mos ishte nje hubje kohe dhe lekesh por nuk gjeta lajme negative por qelloi qe ne mbremje foli nje emision “Le Iene” per keto kompani qe premtojn fitim madje dhe nje qe punonte aty tha qe ishte e gjitha e projektuar per te terhequr klient dhe u boshatiste xhepat, kohe e humbur me pak fjale.
Qe te fitosh ne burse duhet nje sasi e konsideruar paraje dhe me siguri shume eksperience :smiley: