Çfarë ju dallon nga të tjerët?

Përshendetje dhe gezuar festat :slight_smile:

Cili eshte ai ndryshim qe ju dallon nga te tjeret, kuptoj se @Majdi do thoje nr te karta e identiteteit :stuck_out_tongue: por ju ftoj nje diskutim te kendshem!

pak e sikletshme te flasesh per veten…Mendoj se cdo njeri eshte unik , edhe pa u perpjekur fare qe te jet nje i till.
skam asnje talent ,apo aftesi te vecant…di te jem thjesht un :stuck_out_tongue: .

A po i ndjeni ndopak festat lirentsa. Uroj qe ngrohtesia dhe gezimi qe percjellin festat e fundvitit te ket perqafuar edhe familjet tuaja . Nje vit te mbare :slight_smile:

@Reni pikerisht ke gjetur nje pjese , :stuck_out_tongue: sipas llogaritjeve te mia duke mbledhur gjatesin + peshe x nr e kartes se identitetit / me moshen + Nr e kembes ( kjo eshte shume e rendesishme ) del nje nr qe me ben te vecant haahahaha

DNA vetem