Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Çfare ju ka lene me goje hapur sot?

hala spo di… :expressionless:

Degjova kengen Te ka lali shpirt te ka lali xhan ne nje radio italiane dhe filloi ta kendonte dhe komentusi i radoios gje e mire kjo :slight_smile:

Ne itali kenga e mand nishtulles?..:p…jalllaaaaaaaaa!..kemi ecur para loli…:stuck_out_tongue:

filxhani i kafes qe do pija sot,ne lokal ishte me njolle buzekuqi dmth sishte lare mire mu neverit kafja dhe banakieri :mad:

oooooooooo…mos u tall !!!
:muk:

hahaha sinqerisht po te kesh cun per banakier se kuptoj cpres dhe une po po sme kisht ndodhur me pare po e bukura ishte qe e pranonte njeri po hajt perfunduam lokal tjeter :smiley:

booo…sa i urrej kto gjera per zotin :muk:
mir bet…po ate kafen tja kishe hedh surratit sdo kishe ber keq :stuck_out_tongue:

haha na vinte zor po aty ikim perher skishte ndodhur ndonjeher ashtu po hajt me ndodh edhe keshtu:D

e di ti qe njeher njera ( jo ne shqiperi ) kishte gjetur nje kok miu ne sanduic. :muk: !!!
kshu qe , ka edhe me keq aahahahaha…
ku ka si ushqimi shtepis o tu befsha !!!
nejse ,sa per temen…sot sme ka ber asgje pershtypje se kam qen ter diten ne shpi :ehi: … :koke:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mu shpif o zot po te sanduici i asaj e gjeten te vrisnin miun ato me:o:o

Sidomos tani ne vere ne Shqipëri pas epidemia!

nje artikull ne lidhje me mjekesine me ka habit !!!

Disa persona qe mendojnë se me 1 Like shpëtojnë jete njerëzish! Na mbyten…

gjithcka me bene pershtypje…sa hutaqe jam o zot…i shoh gjerat si e habitur!..

sot me ka bere pershtypje nje femije qe kishte ne dore nje cope buke thate e po hante ulur mbi trotuar dhe perbri kishte nje thes me kanace jo se di qe varferia ketu eshte ne shifra alarmante po po mendoja ne kemi luksin hame the fruta bejme dhe naze ndersa ai…prandaj duhet te vlersojme shume ate qe kemi ndonjehere jeta te bene lojra te hidhura

Pse me kry mjeksin, kur me 1 “Like” pe sherojm kancerin!? (e kam pas ven status ne fb ket me heret :P)

Disa njerëz qe dine te bejne vetëm si… !!! nejse

Deri tani jo po sa te bej nje xhiro do kem shum pershtypje

Te gjithe dalin xhiro vetem une ne pune :mendoj: