Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

presorja e anglishtes …se sna i kish cuar notat e punes me projekt ( sic na premtoi ) :mad:

O shum gjera po nuk thuhen

I njejti person qe u merzita, i njejti ma hoqi! :slight_smile:

Shum gjeraa…ama vogelsiraa po qe prap se prap mu prishh ditaa…

mua me merziti antivirusi i pc sot…

shiu …

nje goditje ne koke … dhe nje shikim … me teper ky i fundiiiiit :@@@@@@@@@@@@@

ja sot per cudi sen nuk em ka merzit :smiley:

shenje e mire kjo :stuck_out_tongue:

sooooooot kam qehsuuuuuuuuuuuuuuur saaaaaaaaaa skisha koh t merxitesha :smiley:

Shum gjera te tera njhersh ne nje dit

para 10 minutave nervoz mka bo 1 mualif (fjale koti, gafe apo si i thoni ju…) qe nuk munda te rrije pa i thene kjo eshte e bardhe jo e zeze !

Se tjerat mire jane :slight_smile:

nje problem ne Elektrodinamiken nuk munda ti dal ne fund

me avashe se do rregullohet vetem durim

mire e ke Erinaa por nga nje her ngatrrohen gjerat aq shume sa qe nuk di ku ke fillimi e ku do mbaroj

po cti beshe duhet durim sa me shum acarohesh aqe me veshtir zgjidhen problemet

me ka merzit vllai qepar kur po flija…se kur fle sdua te me pipeti as mizaa :mad: :bambam:

Po pse ne ate ore flen ti gjumasheeeeeeeeeeeeeemir ta ka ber vllai

Sa mir ta paska ber me behet qefi

haha , me zuri pa dashje…isha lodh :(…erina , mos me provoko dhe ti , se vajta e kapa prap :mad:
vertet , e kam sh tmerr te me besh zhurem kur fle…si durojjj dot ato pesh pesh pesh , kur je duke flet

po se ke iden ti sa po me behet mua qefi qe te ka ik ters kto koh :akullore: