Cfare ju terrheq me teper ne trupin e nje femre ?

Zgjidhni nje nga opsionet siper mbi pjesen qe ju terheq me shume tek trupi i nje femre!

admin fshije cik kte qe kam ber me siper se me doli pa dashje :S:S:S

nuk po shoh asnje un nga kto an qe ta bej kte sondazh :slight_smile:

Po nuk mund ti ndajn mi :wink:

hahahhaahha e lart je Erinaa :wink: :smiley:

:lule::puthje:

Un u tregova i sinqert :slight_smile: dhe nuk ka nevoj me per shpjegim!

Eriko qe ka zgjedh opsionin TJETER, duhet ta shpjegoj se çfare eshte :slight_smile:

Po Reno ke te drejte…GJUHA :stuck_out_tongue:
Vetem se voten tende nuk po e shoh…:wink:

un votova per floket se ndryshe nuk i shikoja dot votat tuaja :mrgreen:

un e gjeta menyren pa votuar :smiley: haha megjithse votova per syt :smiley: :stuck_out_tongue:

Lol, pse lejoheshin te votonin dhe femrat ketu :slight_smile: :slight_smile: haha!

po se nk po votonte njeri :stuck_out_tongue: haha

Une votova tjeter per arsyen se tek nje femer me terheqin tiparet e fytyres te nderthurura me njera tjetren, qe me siper ishin vec e vec. Nuk zgjodha njeren ne vecanti, sepse nje femer psh, mund te kete syte e bukur, por ama ska hunden e bukur, dhe duke mos patur hunden e bukur, ia heq bukurine edhe syve…:p…

po te klikosh ten Numri, shikon çfare ka votuar secili nga anetaret!

Cfare ju terrheq me teper ne trupin e nje femre - te gjitha qka i ka te mira,por pak me me theks Syt

veshja …e shoh me shum detaje :stuck_out_tongue:

Duart e kuruara…kepucet e pastra…ecja pa zhurm…floket e paster…(gjithcka qe eshte e paster)…po nese eshte brenda apo jasht mode nuk eshte se me bene pershtypje…pasteritia vlen shume…

ka shum rendesi pastertia nrm…po sot ska me njerez qe nuk lahen apo nuk pastrohen mii :stuck_out_tongue:
edhe nje vajz qe e shikon ne rrug qe se njeh , e shikon nga thonjt ti

votova
.

Nese behet fjale per femren qe dashuron, at’her gjithcka e saja me terheq jashtezakonisht shum, vazhdoj e mendoj per te,teksa e shikoj ne sy dhe ajo me shikon mua, zemra…! zemra rrahjet na i ndalon dhe futemi ne nje bote tjeter ku vetem ne te dy egzistojm. :smiley: :stuck_out_tongue: