Cfare kishit veshur sot?

Cila ishte veshja juaj per sot? Cfare kombinimi keni zgjedhur!

:slight_smile:

Mos harroni parfumin :stuck_out_tongue:

Un nuk vesha gje sot hahaha :stuck_out_tongue:

tani kam vesh nje kostum sportiv manushaq , me nje kanatjere gri…edhe shapkat manushaqe i kam

o Majdi, sa here te kam thene mos e perdor kompjuterin ne vasken e banjos :smiley: :slight_smile:

un sot kam vesh nje bluz polo blu dhe jeans blu erret, atlete gri erret.

Prandaj nuk po me punon mir pc mua

xhinse dhe nje bluz te bardh.

me falni , po ju xhinkse e atlete vishni neper shpi :eh: ?

pytje eshte cfar keni vesh sot jo tani :wink:

e mira do ish qe ne te thoshim ca kemi vesh tani , qe ta imagjinojm nj tj :wink:

:roll:jo me mir ca kemi vesh sote se tani mbase jemi edhe ne pizhama:cool:

shum mir , edhe me pizhama …ska rendesi nese ke vesh rroba te bukura apo te thjeshta , rendesi ka qe i ke vesh tani
pastaj sa rroba nderrojm ne kur dalim , smbajm 1 pal…ne shkoll uniforem , pastaj do vete ne dyqan , te tj :slight_smile:

ne shtepi preferoj gjithmon kostume sportive :slight_smile: :slight_smile:

Sot xhinset dhe nje xhup te bardhe,cizmet e pellushit,shallin dhe kapucin, qe nuk dal kurr pa keto 2 te fundit,parfumit po i beje pak reklam,se me pelqen shume ESCADA (absolutely me)…hahahahahaha

trash … trash sa ma trash edhe mundesisht me te gjitha nxemjet e leshuara !

Xhinse, triko, corape, shapka, kapuc, edhe 1 dux (eshte triko me kapuc) edhe … parfumi se harruam :stuck_out_tongue: Diesel edhe tjera ska … :smiley:

hahahahahahahahah ka si nuk ka…ka gjera plot,hahahahahah:D

hahaha :stuck_out_tongue: jo ka po skam vesh tjera se tani sdo mund te leviz :stuck_out_tongue: haha :stuck_out_tongue:

hahahahahaahah:D

Sot dola vetem me kemishte, ishte shume nxehte!

Çfar pata vesh dije.

Pantallona te zeza , bluze me motife ngjyre kuqe , çizme gri , si tip pallto dhe shall :slight_smile: parfumi Shalimar de Guerlain