Cfare kishit veshur sot?

si dje …

tani kam vesh 1 bluze gri me kapuc & strece te zeza

Akoma me veshjen e gjumit!

bluze dhe tuta

Gjate pjses se pare te dites fustan te kuq dhe kepuc te zeza

pasdite fustan pink kepuc blu te errta…

Xhinse dhe bluze blu te çelet , tani pizhama , blu te erret :smiley:

bluze te bardh me kapuc …xhinse te palosura pak mbi kyc…atlete te bardha

tani rrobat e gjumit …roz

sot… tuta, xhinse permbi, corape 2 ose 3 pare, triko, duks me kapuc, shall, kapuc edhe xhiboksin permbi :smiley:

tani mungon xhiboksi, kapuci dhe shalli

1 pardesy bezh…me rrip kaf ne mest…me kemish kafe posht…xhinse…kepuc kafe me bezh


dhe nje varse…qe ne fakt se kam bler per vete…por ngeli dhurat jetime…pa pronar…

Si beni ju sikur keni 200 rroba :smiley:

200 qind rroba skemi…por i nderrojm per dit ama :stuck_out_tongue:
djemt shqiptar skan fare stil ne te veshur…te mos ju ngelet hatri po esht e vertet…!!

Eshte e vertete . Me kujtohet njedit kur vura nje shall por ishte ne mod dhe jan akoma ne mod ne menyr te crregullt , te gjith njerzit me shikonin shtrember

Nje fustan jeshil,nje xhaket te zeze te shkurter,kepucet e zeza dhe nje shall te holl,2 ngjyresh

Asgje, nudo

hahahahhahaha prandaj degjova ne lajme une,qe ne lushnje kishin pesuar disa njerez atak ne zemer,me sa duket te kane pare ty,dhe kane pesuar infrakt te menjehershem,hahahahahah

THash se mo me ke par vet, hahahahahahahhahahahahahhahahahha

mossssssssssssssssssssssss te rente pika ishalla,as ne enderr se hedh kemben ne Lushnje qe te shoh surratin tend,e jo me ne realitet nuk ka shanse,ok,

hahahahahahahahahahahhahah

Epo vete the se te pash

Degjova ne lajme te thash oreeeeeeeeeeeeeeee

ha shqip ti,apo nuk ha?..hahahahahah

apo ashtu te intereson ty? per se prapthi

E paskam kuptuar gabim