Cfare konsideroni humbje kohe?

…:?:…

Asgje…c’do gje qe te mere kohe patjeter ka rendesi…sepse i kushton kohen tende…dhe po te thoje harxhova kohen kot,i ul pik vetes sepse ishe vet ti qe rende pas saj…ti dhe koha bashke me ty…

TE meresh me kete siper hahahaha [shaka]

oreeeeeeeeeeeeeeeee?..po te isha harxhim kohe nuk do merreshe me mua,jam me mire se sa gjera te tjera…me kete qe merresh me mua,tregon se me kushton gjith vemendjen e botes,keshtu qe ja ke fut kot…ja fute vetes me pak fjale (shaka)

Hahahahahaahahahaha sa kam qesh:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

kur dikush nuk e kupton nje gje, dhe ti prap mundohesh tja shpjegosh por ai/ajo prap nuk e kupton… kjo eshte jo humbje, por edhe shkaterrim nervash !

facebooku esht humbje kohe
dhe qendrimi per or e or te tera ne net esht humbje kohe

ka plot gjera qe jan humbje kohe…por do i permblidhja duke then qe…humbje kohe jan cdo gje qe ste sjellin asnje perfitim…!!

shum e ver8 labe ! :slight_smile:

se harrova me cek qe humbje kohe eshte te shikosh BB :smiley:

Te shikoj nje filem me shume se 2 here :confused: edhe pse ka filma qe i kam par dhe vazhdoj ti shof sa her me dalin perpara!

Gjumi eshte kohe e hubmur

thashethemet jan humbje kohe

kete se thot labja, dhe ato se rrin shikojn serijale e nuk lexojn ni liber apo cof edhe shtypin.

kur erina ma citon 1 mesazh mua, dhe un tja kthej, ajo eshte humbje kohe :smiley:

pa t`keqe tenden erina :stuck_out_tongue:

humbje kohe esht ti japesh dikujt nje shanc te dyt…me shpresen per ndryshim…

kur budalla nuk din te ndalet dhe te acaron nervat.

humbje kohe esht te ribesosh prap te dikush …humbje kohe…

humbje kohe eshte te mundohesh, kur e di pergjigjen…

humbje kohe esht te lexosh thashethemet roz portokalli blu te vipave tan :confused: … :muk:

cdo gje qe nuk perfundon ne dicka ose nuk mer dicka nga ajo eshte humbje kohe

humbje kohe esht ti mbushesh mendjen dikujt qe esht i dashuruar…se e kan mashtruar…:ncuq: