Cfare marke eshte celulari juaj

ca marke eshte celulari juaj???

une personalishte perdor nje nokia N95 eshte shume i mire
per mendimin tim…:cool:

une per vete kam nje celular jo marke por eshte i mire ka shume obsione moderne me prekje volum te larte metalizato i holle me televizor me moschon sensor

Dhe une perdor Nokia n95 dhe me duket i mire,faktikisht sju kam ndare ndonje here Nokia,para n95 kam pasur nje nokia n73 dhe ai shume i mire ishte.

une personalishet kame dy celulare nje HTCdream eshte shume i mire me pelqen kurse tjetri nje marke qe nuke njihet shume DT eshte i vecante si te them pakashume si iPhone.:phone:

Une Personalisht kam nje Samsung SGH-G600 eshte nje celular shum shum i mir :smiley:

un kam nje samsung instict

Dhe une nje samsung kam, jo si ky i pologut po nje tjeter, erdhe se do thoja se si nokia nuk ka cell.

un kom nje LG shum i smut a

Nokia:):):slight_smile:

:dnokia:d:d

Une kam Nokia BL-4B

un kam nje nokia 6600 esht “”“sh i mir “””:mad:

me duket se bl-4b esht lloj baterie…

Unn momentalisht kam 2 telefon
1.Sony Ericsson
2.Nokia
per muu joon te bukuur:P

Une kam pasur edhe nje nokja 6680 i mire po mori virus dhe nuk ndizet me.I shkreti celular ca si kam punuar

Dhe une me Nokian nuk vej marke tjeter celularesh them, eshte shume i mire,qe ne fillim vetem nokia kam perdorurur,dhe them se sdo e ndrroj ndonjehere,sidomos kete te fundit qe perdor n95 tani me pelqen shume dhe eshte i lehte ne perdorim.

une e kam cel blackberry 8100

nokia 7500 prism

Nokia Vetem Nokia