Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

Stefi Tola

Japonezet jane shume te dhene per tipologjine e gjakut. Jane dhjetra manuale qe sjellin profilin e karakterit te njerzeve ne baze te grupit te gjakut qe i perkasin.

Grupi A: Te rezervuar e te embel, shume te ndjeshem ne gjithcka, jane manjake te perfeksionit deri ne eksagjerim. Shembull Britney Spears.

Grupi O : Jane fitimtare te lindur, sportive, kurioze, te sigurt ne vetvete. Mund te besojne ndonjehere gjithcka si fakt te kryer. shembull, Elizabeta II, Elvis Presley

Grupi B : Mendimtare te lire, sjellin shume alegri ne ambientet qe frekuentojne. Shembull, Jack Nichoson

Grupi AB : Jetojne me nje nivel jete shume te larte, jane te prirur per artin por edhe per komanduar. Shembull Mao Cedong.

Hehe! Grupi fitimtar eshte i imi!!! :punk:

genjeshtare eshte grupi im

po duhet ti ndash grupet e gjakut ne negative ose pozitive.

Erlind ajo nuk diskutohet qe cdo grup gjaku ka dhe rezus por ketu flitet per grupin jo per rezusin e grupit te gjakut. (te doli ty apo jo?)

Ehm… Une mund te jem hajdute qe te kam vjedhur grupin: se ke lindur para meje, por genjeshtare kurre!!! :smiley:

per mua pak a shume po. :smiley:

Mendimtare te lire, sjellin shume alegri ne ambientet qe frekuentojne. :smiley:

Tamam ashtu sic jam :jajaja:

Shume interesante, une nuk e di fare se fare grupi jam.

O Jam une po sme pelqeka shume ky grupi im ne baza te shkrimeve me pelqen te isha AB

Grupi O : Jane fitimtare te lindur, sportive, kurioze, te sigurt ne vetvete. Mund te besojne ndonjehere gjithcka si fakt te kryer. shembull, Elizabeta II, Elvis Presley

100% une kjo ! :slight_smile:

sa mire…qenka e vertete…une i kam ato karakteristikat e grupit tim…flm kuklla

Edhe une grupi A jam, por nga te gjitha ato qe jane me poshte asnje nuk korespodon nga ai qe jam!
Grupi A: Te rezervuar e te embel, shume te ndjeshem ne gjithcka, jane manjake te perfeksionit deri ne eksagjerim.

Dhe grupi im 0 grup i pare doli :smiley: flm

grupi im
po do ishte me mire te ishte pak me e sakte… 0-pozit dhe 0-negativ…
un psh jam negativ