CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

:lol: :lol: leket e forumit ti kam dhene :lol: :lol: shko bli dhe ti :roll: :lol:

Po mendoj se si Altini tregoj se me ka dhene lek mu :ehi: :cekan: :puthje:

Per akullore do te jap leka te tjera :lol: :lol:

hahaha tani tani do me jap Altini lek dhe po mendoj se ishalla nuk ftohem tu hanger akullore :akullore: :lule:

EMAUS ngateron lojrat me shkimet ne forum :lol: :lol:

Po mendoj sa e padrejte eshte kjo bote :x

un po menoj ca te pi na igjo qe te sherohem se kom zon krevatin

po me vjen keq per Poligrafiksin se qenka semure :frowning:

Sapo u zgjova dhe jam shume e merzitur :frowning: :frowning: :cry:

jam duke i qare hallin EMAUS-it pse qenka e merzitur qe ne mengjes

Rrofsh per inkurajimin :smiley: por deri ne darke do me kaloje :?

puna eshte qe mos e kalosh diten e merzitur, si puna ime qe kom zon krevatin, gjith kjo dite e bukur jom edhe pushim nga puna smundem me dal :frowning:
po ti mos u merzit gjithcka do ndryshoje momente me te mira do te vijne

Nuk vjen ketej nga une te pime nga nje kafe dhe ti qajme hallin njeri-tjetrin :smiley: :smiley:

mire mi goce vij un pushim jom semure jom kaloj kohen me ty tu bo i dore thashetheme :lol:

Une tani jam ne pune, te shkuara Poligrafiks :slight_smile:

shume faleminderit EMAUS un vazhdoj te rrine shtepi jam bere derr por te pakten duket sikur jam me mire

Te shkuara ketej verdalle do jem, po bej ndonje pune qe te mbaroj shpejt …

te shkuara,
po cfare ke s’besoj te jete grip.

jo mer burr u djersita ne pune dhe kur dola mbajta xhamat e makines haper me fry era edhe ja rezultati

Po degjoj ca kenge romantike :oops: … :oops: