Çfare po benit para 5 Minutash?

Me kujtohet se ka vetem teme nese ju del ndonje pune… ika se
Po ne rast se erdhet, çfare ishit duke bere para se te vinit?

:akullore:

Sapo u ktheva nga :uria:

sapo pash 1 film :smiley: dhe po, e fika 1 cigare :stuck_out_tongue:

Po laja qenin se u be me balte :@

Po shikoja 1 film

po debatoja me laben :stuck_out_tongue:

Po i shpjegoja dicka ketij siper

po shikoja filem .

Qeshe ne banjo:D

po beja 1 :smiley:

hahahhahahahahhaha sa gallate kjo figura siper hahahahahahhahaha sa kam qeshur

Percolla ca miq!

po diskutoja me Arjolin :@

Hengra darken

pash Multimiliarderin :stuck_out_tongue:

hahahahha-4-
ate kesh duke shiquar edhe une kush do te behet miljoner me 500000$ :mendoj:

Pashe mesazhet pas nje fundjave buze detit :smiley:

edhe ato si ka pa kush me sy akoma :stuck_out_tongue:

Po luaja dhe po luaj me qenushen time,:slight_smile:

Po haja nje akullore!

haha, edhe un :smiley:

tani po e pi 1 shtagë kanceri :smiley: