Çfare po benit para 5 Minutash?

Po flisja ne Telefon

Po shpjegoja nje mesim te ri,shume interesant madje :slight_smile:

po flija gjum

Po haja akullore :smiley:

Po mbaroja disa pun

Hic…

po beje Hic

Hic = ? :slight_smile:

e pash ket film;

Contraband 2011 1080p Blu-Ray AVC DTS-HD MA 5.1

ishte i bukur ?

un po bisedoja

po shum i bukur ishte (y) !

po shikoja ne telefon

Po shifja Rokin :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

//youtu.be/U7lCXd4zf_E

po lexoja

Para 5 min ketej verdalle :smiley:

po flija…

po beja 1 kafe

po mesoja …

sa do te kisha qef te beja edhe une te njejten :slight_smile: ka koh qe si kam prekur librat :muk:

po shikoja Lojen :cool:

je dhe maturant ore djaloo
lexo ndonje gje…

vizitova pak fb se e kisha len pas dore :stuck_out_tongue: