Cfare po mendoni ne keto momente!!??

[b]Cfare po mendoni ne keto momente???

Vazhdoni me radhe!! :slight_smile:

Sikur te ishim per kafe :slight_smile:

Cfar fruti ha me shume? :slight_smile:

Po mendoj a do kaloj ne provime a jo… :frowning:

Pse mos i kalosh mos e vrit mendjen aty eshte shkolla :wink:

Po mendoj se pse kjo bote ka kaq shume njerez hipokrite??? :frowning:

po mendoj cfare ti bej te dashures dhurate per ditelindje???

:roll:

Te argetohem ne kete forum vetem per te larguar mendjen nga shkolla se tani fillon “Puna”. :x

Jam ka mendoj si mi ba dy postime me hy ne lojra hahahhahah ju pershendes…

Po mendoj se sa e larget me duket dita kur te iki ne Shqiperi :frowning:

mos u merzit se do vij shume shpejt sa te hapesh dhe te mbyllesh syte

Po mendoj si tja bej te dal apo jo sonte!?!? :? :?:

To be or not to be… this is the question!
Alb Angel dil, se ne shtepi ke kohe me nejt! :wink:

Shtrihem ne krevat dhe gjumi nuk me ze… po mendoj…pse ska asnjeri sonte ne ket forum… keshtu qe kohen e kaloj ne kompanji!!!

Po mendoj se sa bored jam!! :x

Pse erdhi kjo sms keshtu :lol: :lol: :lol:

Si te erdhi re? :lol: :lol: :lol: :lol: Kujdes ne penges se ka kthes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vetem me Dakun sot ne msn i denuar :lol: :lol: :lol:

Ik re! Fike msn, se un nuk dal gjall! :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo re pse ta fik :smiley: shyqyr qe kemi drita :lol: :lol: :lol: