Cfare po mendoni tani?

Cfare ju shkon ndermend ne keto momente???
po e filloj une: po mendoj te shkoj te fle gjume se jam lodhur shume sot ne plazh…

Kurse une po mendoj cfare do kem marre ne provime.
Kam 2 jave ne stres. :frowning:

une po mendoj si ta kaloj veren

:fle::fle::fle::fle::fle::fle::fle::fle:gjuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
I need to sleeppppppppppppp…uufffa

Mendoj per te dashurin time

Une per nje moment mendoj shume gjera, eshte e veshtire te mendoj vetem nje gje.

Nje nga ato eshte se po me mbyllen syte dhe po me vjen gjume:(

Sa do më kushtojë lyerja e derës së makinës që gërvishta dje!

kam nje pyetje ne mendje “cfare eshte miqesia”?

lyeje shpejt se po te zuri vjeshta ndryshket nga shirat
tek 30000 deri 50000leke te vjetra shkon po te lyesh gjithe deren ose beje me penel falas por pas dy vitesh hiqet mos e co ne lavazh se do ndryshket

po mendoj tja vus gjumit

Nese duhet te ankohem per noten qe mora ne provim apo jo. :?

po duhet te ankohesh per notat

ca ore ta lej zilen neser qe te cohem

leje nje ore perpara sa te dali gjumi :wink: :slight_smile:

kete jave kam 2 udhetime brenda dites ke te zgjedh ne fest apo ne plazh :?:

Une do zgjidhja festen :smiley:

Tani po mendoja , pse im vella hoqi llogarine e FB ???

ate do zgjidhja se ce dua plazhin para festes…uuuuuuuuuuuu.

perse e ka hequr llogarini ndoshta si ka pelqyer ose ka ndermende te hapi nje tjeter sepse i eshte merzitur ajo me ato te thena :smiley: :smiley: :smiley:

Po mendoj qe sa TEMA paskam per te kontrolluar :slight_smile:

po mendoj sikur ta kisha pushim te henen

Po mendoj qe erdhi koha te bej nani-nani se po me mbyllen syte :smiley: Naten