Çfare seksi praktikojne yjet e Hollywood-it ?

Jeta e shendetshme seksuale , eshte shume e rendesishme per yjet e Hollyvudit. Ne ju paraqesim disa nga preferencat e tyre me interesante:

Heidi Klum e praktikon seksin – kudo dhe me qdokend;

Kejlli Bruk dhe Kejt Bekinsejll, kane preference te ngjajshme, ata deshirojne qe ta inqizojne veten duke bere seks;

Skarlet Johanson, praktikon seks ne kariken e pasme te makines se saj;

Vill Smith dhe Helli Beri, seks veshur me kostumet e tyre qe i kane perdorur neper filma;

Shtepiaket Eva Llongoria dhe Teri Haqer, me lehte e kryen kete pune me ndihmen e vibratoreve;

Kameron Diaz, e urren te aktroje si e kenaqur gjate seksit, ajo kete e bene vetem neper filma, kurse ne jeten reale ajo kerkon shume;

Karmen Elektra kenaqet qe seksin ta shoqeroj me striptiz;

Mel B, ish pjestarja e grupit Spajs Gerl, mendon se ajo ka oreks te jashtezakonshem seksual, prandaj, ajo e praktikon seksin disa here gjate nje dite;

Llejdi Gaga, kjo kengetare kontraverze eshte e bindur se askush nuk mund te perjetoj orgazem me shpejt se ajo. ‘‘Une e dua seksin, dhe e dini se vetem ndjenja e mendimit per seksin te une eshte aq e forte, sa qe mund te perjetoj orgazem vetem duke menduar per seks’‘ – thekson ajo.

Pse mos ti praktikojn kto te gjitha menyrat,dhe menyra te cuditshme biles per gje tjeter se vrasin mendje keshtu qe mendja vetem tek seksi i rrin…:slight_smile:

Jete dhe Seks Hollywoodiii!