Çfarë tregon pseudonimi juaj...

Pse keni zgjedhur pikerisht pseudonimin qe perdorni?

po e filloj me veten…
girl08=girl+08
girl- me pelqen t’i kujtoj vetes qe jam femer
08- eshte nr im i fatit, nqs i ben 1 rrotullim 45 grade merret dhe si shenja e pafundesise dhe se fundmi nr 8 eshte nr qe oksigjeni, ai qe na mban ne jete, ka ne tabelen e sistemit periodik…

ReniX - ose reni10 Pjesa e pare si me therrasin, e dyta tregon 5 x 2 = 10 romake X

Pagjumesi totale, por me duket, duke valutuar kohet e fundit, girl08 deshiron te me kopjoi nickun…!!! :D:D

anna -------- emri im i vertete :smiley:

dikur kisha vene emrin e kuklles time te femijerise por meqe te gjithe mendonin se ai ish emri im hoqa emrin dhe ngeli vetem kuklla.

Dikur kam qene tankist,me pas u bera traktorist por me pelqente me shume kur isha tankist…)

Bessa
Emri ime eshte Besa nderja nje S me teper eshte shkronje e pare e emrit te nje cuni :slight_smile:

Emri im i thene nga femite :smiley: Bile ka qene im vella i pari :slight_smile:

ZBULUSJA…Sepse kam deshir te zbuloj shume gjera…

Poligrafiksi-poligrafiku emri i lagjes ku u rrita u berra 21 vjec dhe u largova, aty ne ate lagje kan mbetur te gjitha gezimet e hidherimet,
si ne familje dhe shoqeri.
akoma nuk e besoj qe jam larguar
dhe nuk e besoj se sa kishte ndryshuar
kur vajta vitin qe shkoj.
por gjithsesi jeta vazhdon
dhe me kujtime shpesh here mendjen ma trazon.

qween shume e larte ne krahasim me shoqet e mia:D:D:D mbretereshe e bukurise

Smily________ e qeshur cdo dite e me shume,pa inate,pa urrejtje

Kristi - Emri im
MCS - nga grupi im i preferuar Bomfunk MC

Erdi- Emri i nipit tim i cili tashme eshte vetem 2 muaj.

arba----eshte emri im i vertet

vendbanimin tim …

personazh i guximshem Biblik…

labja , e marr nga vendlindja ime Laberia :smiley:

3r1k0=ERIKO => emri i djalit tim :slight_smile:

bessy emri im :slight_smile: Me pelqen jasht mase ta shkruaj vetem keshtu sps keshtu eshte me i vecante :slight_smile:
bessy eshte nga besa qe e dini te gjith cdo te thot :slight_smile: