Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

tek nje femer shperqendrimin tek nje mashkull si kam veren re te then te drejten :slight_smile: (po nuk do methene se jemi perfekt) ca modestie

[b]Te femrat urrej kur bejne si interesante kot pa lidhje! Se te jen interesante me te vertete, te kenaqin!

Per meshkujt sme intereson shume![/b]

Tek nje mashkull urrej mos korektesine.

tek nje mashkull urej brutalitetin, dhunen ne familje, tek nje vajze kur duan te duken dhe vishen si prostituta apo kur perdorin fjale te pista.

Shume dakord me kukllen! :slight_smile:

hahahahah mi paske marre fjalet nga goja Kuklla
dmth ja çar urrej dhe une tek mashkulli dhe tek femra .

Te femrat une urrej edhe periudhen kur jane te zonme! :lol: :lol: :lol:

te meshkujt urrej egoizmin kurse te femrat mendjelehtesine :slight_smile:

Tek nje mashkull urrej kur behet prepotent

Tek meshkujt arrogancen,mendjemadhsine,fjalet e teperta!

Tek femrat hipokrizine,indiferencen,mendjelehtesine!!

[b]Tek mashkulli kur nuk mbajne fjalen e dhene!

Tek femrat mendjemadhesine, fjalet e pista qe perdorin.[/b]

Tek nje mashkull urrej arrogancen, egoizmin.

Tek nje femer mendjelehtesine.

Tek nje mashkull urrej faktin qe gerrhet… :lol:

Ne nje femer vulgaritetin!

Te femrat nuk me pelqen kur i hyp vetja ne qef! Po edhe po i hypi, varja! Aty po na rref ne! :lol: :lol: :lol:

Kemi qefin ton! :lol: :lol: :lol:

te mashkulli urrej genjeshtren…

Une urrej ne kulm kur mashkulli eshte cigun, koprrac.

Nje mashkull zemergjere eshte nje mashkull zemerflori,jam shume dakord me emaus…
Tek femra pastaj,vleresoj naivitetin…te vetmet femra fatlume jane femrat naive!

te meshkujt urrej dhunen, arrogancen,
prepotencen, tradhtine…
te femrat urrej mendjelehtesine dhe kur
bejne si te bukura apo interesante…

me idene e pare jame dakort por me te dyten aspak ! sepse tani kane ndryshuar koherat ! femrat me fatlume nuk jane ato qe jane naive por jane ato qe dine te manipulojne mire mashkullin !

te femrat urrej rivalitetin , dhe te meshkujt urrej padrejtesine qe ai ben ndaj femres !