Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

Ky eshte nje nder shembujt konkrete te naivitetit tuaj fatlum

tek nje mashkull urrej tradhtine jan mashtrusa dhe dinake’ por jo te gjithe kuptohet kurse te femrat mendjemadhsine.

tek meshkujt urrej mosmarrjen e gjerave seriozisht krse tek femrat urrej mendjemadhesin…

Tek mashkujt urrej mashtrimet
ndersa tek femrat trathtin

femra me pelqen tjet e thjeshta shkatheta , dhe sme pelqejn ato mendjemdhaja e fallco

Mendjemadhesin, eshte gjeja me e keqe ne jete, te shkaterron.

te njejten gje…eshte gjeja me e shemtuar qe urrej tek nje mashkull

gjeja qe urrej me shume tek nje mashkull jane arroganca ,mendjemadhesia…

tek femrat mendjemadhesia …egoizmi

tek meshkujt po ashtu edhe tek femrat urrje genjeshtren

Tek femrat jam me te njejtin mendim me shumicen, kur bejne si mendjemedhaja si duroj dot.
Tek meshkujt urrej kur flasin per nje vajze qe kalon ne rruge, qe se njohin fare, qe se din as se si eshte apo cfare karakteri ka, apo se me cfare merret, ia “ngjisin” targen direkt, duke e ofenduar apo nenvleresuar pa u menduar fare, dhe nuk kthehen asnjeher nga vetja e tyre te mendojne se si do i vinte atyre po te flisnin ashtu per motren e tyre, apo nje kusherire te afert te tyre. Sinqerisht nuk i kuptoj. Une jam vet mashkull, nuk kam moter dhe kthehem perher nga vetja duke menduar po sikur une te kisha nje moter dhe te flisnin keshtu per motren time, apo edhe thjesht per nje kusherire, si do ndihesha…Kete ja keshilloj te gjithe meshkujve, te kthehen njeher nga vetja para se te flasin. Nuk mund ta ofendosh nje femer vetem nga menyra se si vishet apo se si sillet, pa e njohur, mund ti besh nje kompliment por te nxjerresh konkluzione vetem si te interesojne ty, se besoj se eshte e drejte.

Dhe nje gje tjeter tek vajzat, qe mua personalisht me acaron ne maksimum. Kur vishen dhe bejne makijazh para se te dalin per diku, pyesin mashkullin:
F- A dukem mire keshtu?
M- Po shume bukur?
F- Me te vertete, apo do te me besh qefin?
M- Jo se spo te bej qefin, dukesh shume bukur.
F- He se spo tallem, dukem mire apo jo?
M- Po pra, dukesh mire te thashe.
F- Sme rri keq ky fustani?
M- Jo, te rri mire.
F- Po keto takat shkojne me fustanin?
M- Po. :x
F- Po tualeti si te duket?
M- Bukuuuur dhe tualeti.
F- Dmth keshtu te vi?
M- Pooooooooooooooooooo…:@ :@ :@
F- E mir, ishalla me thot njeri qe dukem keq, e ke ti fajin pastaj.
M- Hajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee…se me cave trapiiiiin…:@ :@ :@ :@ :@

hahahahahaha…ai mashkulli lart jam une…lol…:P…

hahahahhahahahahahahaha sa më qeshet me këtë dialogun që ke përshkruar
Zakonisht vesh fustane të shkurtra dhe e vetmja pytje që i drejtoj burrit tim është :
Pasi përkulem në kënd 90* me shpin nga ai e pyes A më duken brekët ?
nëse përgjigja është PO e ndërroj fustanin
nëse përgjigja është JO e mbaj atë fustan

Për sa i përket temës te të dy palët urrej fallsifitetin
po flas për mosha të rritura jo për adoleshent pasi këtatë fundit akoma nuk kan krijuar një përsonalitet të tyrin që të përcaktosh të mirën apo të keqen e tyre

Ke shum te drejt hehehehe

Hahaha sa kam qeshur me keto mendimet tuaja ju siper , qenkeni keq nga keto gjera ju :stuck_out_tongue:

MONa ka dhe pasqyr :stuck_out_tongue:

smocking2 Jam disi dakort me ty qe njerzit flasin “meshkujt” pa e njohur nje femer

Per sa i perket temes Tek femrat disa perj tyre Urrej sepse nuk kan guxim per asgje

ehehhe vertet mendon qe jemi keq me kto gjera heheheheh

Dona nuk e di nese e kupton shprehjen Manjak

Tek femrat jam me te njejtin mendim me shumicen, kur bejne si mendjemedhaja si duroj dot.
Tek meshkujt urrej kur flasin per nje vajze qe kalon ne rruge, qe se njohin fare, qe se din as se si eshte apo cfare karakteri ka, apo se me cfare merret, ia “ngjisin” targen direkt, duke e ofenduar apo nenvleresuar pa u menduar fare, dhe nuk kthehen asnjeher nga vetja e tyre te mendojne se si do i vinte atyre po te flisnin ashtu per motren e tyre, apo nje kusherire te afert te tyre. Sinqerisht nuk i kuptoj. Une jam vet mashkull, nuk kam moter dhe kthehem perher nga vetja duke menduar po sikur une te kisha nje moter dhe te flisnin keshtu per motren time, apo edhe thjesht per nje kusherire, si do ndihesha…Kete ja keshilloj te gjithe meshkujve, te kthehen njeher nga vetja para se te flasin. Nuk mund ta ofendosh nje femer vetem nga menyra se si vishet apo se si sillet, pa e njohur, mund ti besh nje kompliment por te nxjerresh konkluzione vetem si te interesojne ty, se besoj se eshte e drejte

KJo nuk do koment.Edhe un jam e pajtimit ME KETE SHKRIM. edhe nje gje me pengon tek meshkujt,kur kan afer partneren e ne njeren ana sa shofin nje femere tjete menjeher syt andej !besa edhe ne makin kur jan dy here me drita te makines Tpat-tpat hahha

Te femrat nuk me pelqen mendjmadhsija …

jam dakord me ty erina

mendjemadhesine nuk e duroj fare te femrat :frowning: sidomos kur ja mbajne vetit lart … :frowning:

tek mashkulli egon e teper qe kan per te rene ne sy …