Champions League - Milan ben Spektakel

Milan 4 - 0 Arsenal

Besoj se ky rezultat i gezon te gjithe tifozat e Milan.it!

Golat te Boateng 15’ Robinho 38’ , 49’ Ibrahimovic 79’ me penallti

Shijoni golat:

//youtu.be/hZRguHjAY-g

//youtu.be/TSkxo4Edx2E

ky milan eshte fantastik

Me mire ta fitoj milani champions se sa Barca. :slight_smile:

do vdes nga deshira te shoh qe te eleminohet barcelona nga milani

Hahaha Sbesoj Se Ka me Ndodh :smiley:

MILAN sonte ishte prefect

dhe te mendosh qe nuk i vlersoj te gjitha mundesit qe ju dhan per te shenuar, me la pa fjal milani sonte, me arsenalin te fitosh qa lehet u cudita shum…

Ka Qene Ndeshje e shitur :D:P

Kjo ke loja e par ne LK e ebonum pak te madhe se veq ni training i vogle u kan :stuck_out_tongue:

HUHUHUHU garant e ka shitur arsenali per me ba para per ta bler ndonje lejtar me te mir :stuck_out_tongue:

Tamam e ke :D:D

Hahaha enderroni me sy hapur se si barcen nuk ka tani për tani .E keni pare ne sulm e ne mbrojtje?Hata fare eshte.

Shikoje pak me vemendje kete :slight_smile:

//youtu.be/DhYU_znLSRk

Fiks fare…kjo eshte barca. Sic shihet edhe ne video.

Milan besoj se do e mare sivjet champion …

pse nuk na i the me pare, te kishim hedhur ndonje lek!

Fiks fare…kjo eshte barca. Sic shihet edhe ne video.

Milan besoj se do e mare sivjet champion …

Me e rendesishme zgjuarsia e taktika sesa forca.Nga ana tjeter Reali e ka mundur e shkaterruar gati ne te gjitha perballjet Milanin.Sa per videon,barcelones nuk i interseojne budallalliqet por vetem fitorja.Milani kunder barçes?!Nuk ka asnje shans te triumfoje ,sidomos kur luhet ne Champions league.

Ec Milani madh

Te gjithe Milanistet ketu qenkan mbledh!

Ishte Sekret :stuck_out_tongue:

Duhet te hapim ndonje tem per ndeshje te sigurta ne ketu ne forum ; )