Chelsea - Bayern Munich - Finale Champions League

Chelsi Bayeri 0:0

Ajde fitore per Bayerin ishalla:)

Urime; Bayeri 1 Chelsi 0

Mbyllen 90 min ne barazim :slight_smile:

Me mire qe shenoj Chelsea - Ska finale pak kohe shtes :smiley:

Interesant Bayeri ka qen cdo her ne epersi por ne fund arrit te shenoj gol;meqe ka ber loj jashtzakonisht te mir .

hahahahahahaha e priti haahahahaha

ik bre ti se plasa un tani , cfar rasti ka humb :cekan:

asd :mrgreen:

hahahaha sa mu beti qefi hahahahaha

do fitoi chelsi:D

Jo ska shanc, akoma nuk ka mbaru .

Mbaruan dhe minutat shtes!

Te presim penalltit per te mesuar kush eshte Kampion.

haahahaahhaha e priti hahaha

barazim

fitoiiiiiiiiiii chelsi hahahahaahahah:no1::no1::no1::no1:

:gezim::gezim::gezim::gezim:

super chelsa :slight_smile:

me plasi ky derri me plasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dy gola humbi :djall::djall::djall::djall:

hahahahahahaahah Erina mos qaj:’( hahaha

kujdes se mos vret veten ti moj hahahahahah

Chelsi eshte Kampioni Europes 2012

Vendosin penalltite.

Mos o reni se plasem mjaft sonte ,tani na sjell edhe foto ti :frowning:

Ooooo Erina u kenaqe njecik sonte hahahahah

Se kuptoj pse nuk e duroj dot futbollin :@
Vetem per nje gje e perdoria sportin … kur doja ti kerkoja ndonje gje babit dhe e dija qe sdo me lente ja thoja kur shikonte sport :smiley: Vetem athere me thonte “po”

SHikoje nja dy tri her me zor dhe do e shikosh pastaj sa do te pelqej:D

do behesh tifoze e cmendur:P si Erina