"Ciftet e forumit!!"

Ktu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!! :smiley:

Pa ofendime ju lutem!!

Lakja dhe Emaus mendoj une!!!

Ju lutem mos e merrni seriozisht!!

Daku dhe Vana mendoj une :stuck_out_tongue:

Altini dhe kuklla mendoj une! Pse jo?!

:roll:

Alb-Angel & Renix

Bashkangjitem me mendimin e Dakut!! :smiley:

Po ne fund do dalim te gjithe t’a pime ndonje kafe? Vetem me kusht qe mos te qerasi Altini se pretendon vendin me te mire ai! Se keshtu e hengra njehere une me ate! :lol: :lol: :lol:

po ate te altinin …
sme paska me qef :smiley:
hahahaha

po votojm pastaj per ciftin me te mire

ReniX je dakort ti me mendimin e Altinit se une gati jam :turpi: :ehi: !! J/K se mos na idhnohet njeri :slight_smile:

Une nuk idhnohem njehere! Po te jete dakort edhe renix!

opo cifte me fjale bejme plot ne,po kush eshte cift me te vertete ketu ne forum??
:o

O Nerti! Ca je ti cun apo goc, se ta gjrjme ne edhe ty nje anima gemela!

A ka me forumiste qe duan te lidhen :lol: :lol:

Poligrafiksi me …???

vannnnna eshte e zene!!??

Po Vana eshte me Dakun po kane te drejte te levizin sa here te duan!!! :lol:

prisni dhe mua njehere, mos i shperndani lajmet keshtu pa pyetur te interesuarit!!! Se ju denuncoj te gjithve… :smiley:

O dak, po si tja bejm per gruan tate, nuk eshte xheloze…! 8O

Per mua Fiton Kuroren Altini me kukullen

Ej, une ty nuk te nderroj me asnje ne bote!

:oops: :arrow: :dashuria:

Uuuuuuuaaaaaaaaa plasen cokollatat edhe ketej!! :lol:

Blini oriz njerez!