Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit nga e dashura ose i dashuri???

UNE PER DO DOJA NJE GOLF 3 Z’DO ISHTE KEQ HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Une nje makine :smiley: :o :smiley:

Po pra dhe une kete thashe wolsvagen golf 3…

:smiley: :smiley: Aldy, une kujtova se doje golf nga ata qe luhet ne fusha :o

Tani e mora vesh qe kishe fjalen per makine…

Paskemi te njejten gusto per makine :wink: 8O

Aldy ofendohesh ti nqs te jep nje Golf 5 :slight_smile:

lool

une do doja ne TV plazma gjigand :slight_smile:

Mire do ishte dhe 5-sa po me mire 3-sh nje here pastaj e prish 3-shin une
dhe te me sjelli nje 5…hahahahahahahahaha

Ha ha haha lol
Po ti thuaj dua dy makina :smiley: :smiley:

Po, pooo, ju paskeni gusto te shtrenjta more. Te shkretet ata qe ju duan, se per t’ju kenaqur duhet ta vene doren thelle ne xhep. :smiley:

dhe une dua ne ide???

kush ka ndonje mendim… vertet hall me keto ditelindjet

Sa materjalist qe jeni mer aman … :smiley: une do te doja te me dhuronte nje udhetim ta paharrueshem ne
ishujt Samoa :zemer:

une do te desha te me dhuronte dashurine :dashuruar: :zemer: e sinqerte te gjitha te tjerat qe u permenden siper nuk me mungojne

Edhe mua nuk me mungojne gjerat siper, edhe dashurine ma kane dhene. C’te kerkoj une i shkreti?

PARA sa me shume PARA

Pastaj qylin e do edhe mbreti!!!

Edhe une shumicat e gjerat i kam!!! Atehere po kerkoj JETE sa me shume me i jetuar te gjitha momentet e bukura qe ajo dhuron!!! :o Po kete gje kush valle ma dhuron!!! :cry:

Po te kisha mundesi nja dy dite t’i jepja une! :smiley:

Faleminderit, i pranoj me gjith qef… por meqe qenke kaq i mir, po ti jap mbrapsht! :slight_smile:

Mbaji mbaji nuk ka problem!

po per materialistet si i vete halli :smiley:

:lol: epo meqe po ngul kembe po i pranoj, nga zori, por me respekt… :lol:

Mos u merakos, per sa i perket materialisteve duhet te prisni pak se radha eshte e gjate, prandaj une po kerkoj nje gje tjeter…:wink: por ja kemi len ne dore Altinit, ai avash avash do tju plotesoj deshiren qe te gjithve!!!

Mos te ngeli hatri? Me vjen shume keq. Me fal!