Cila eshte thenia juaj e preferuar?

Secili prej nesh duhet te paguaj 1 cmim per te qen i lumtur pergjithmon. Duhet te sakrifikojne 1 dashuri per te fituar 1 dashuri te 1 lloji tjeter. Por jo te gjith jan te gatshem ta paguajne kete cmim, jo te gjith dine te dallojne se cfare eshte me e rendesishme per ata vet ne 1 moment te caktuar te jetes se tyre. Dhe …ndodh qe te mos e gjejne rrugen e duhur per te arritur ate qe mendojen se u takon.

tema thot per shprehjen e preferuar…jo romanin :tongue:

Me mendje Vepro,me Durim puno e jeto,me Zemer jep Miresi,me Shpirt Dashuri

hahaha e kisah fixim kete prandaj :wink: :smiley:

Esht nje burg i bukur, bota. Shakespeare

me ka ngel fiksim qe kur e kam lexuar

bohet mire :smiley:

duhet perher nje plan B ne jete…

nje mik i vertet eshte ai ce dallon merzitjen ne syt e tu… kur gjithe te tjeret besojn buzeqeshjes ne fytyren tende…

Shume e bukur kjo “Urtesia”

Nuk duhet te trembesh nga shpulla e mikut, por nga ledhatimi i armikut!

Bota rrotullohet :!

e dielli nxeh’ nisoj per 8on :)!

mundet amo duhesh me mendu qe ni kontinent o wer e n`tjetrin dimerr :!

Une kam shume shprehje,por kete kohe njera ka pikasur shume per shkak te zgjedhjeve dhe ajo eshte;…politika eshte e atill qe te ndaj nje cope torte ne menyre aq te sofistikuar sa te gjithe te mendojne qe kan copen me te madhe…:slight_smile:

jet o jet

Kam shum :stuck_out_tongue: nuk del forumi

waa ca shprehje fantastiko - filozofike…nga e gjete o burr i dheut

nga librat ANTIK labee

tallu me (1) femer tallu po mos harro qe ke lind nga (1) e till :: D D

Shprehjet e mia te preferuara : MOS I BEJ TJETRIT ATE CKA S’DON TE TA BEJNE TY .
SHKOJ PER MANA E GJITHMONE MARR THANA :smiley: