Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?

Te gjitheve na pelqejne dhuratat! Por sa veshtire eshte te zgjedhesh te preferueren?

Cila eshte dhurata qe ju ka pelqeyer me shume dhe kush ju a ka bere? Ska rendesi te jete materiale!

dhurata me e bukur ka qen nje dhurat qe e kam marr per 11 vjetorin nga babi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dhe ate dhurat e kam akoma :slight_smile:

Po çfare durate ishte se na bere kurioze :slight_smile: :slight_smile:

hmmmm ishte nje tip makin llogaritese por qe kishte edhe per te mbajtur shenim nr telefoni edhe memo edhe schedule loje dhe ore ishte vertet shuuum fantastike tani kur e humbas ndonje her bej namin :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Dhurata me e bukur ka qen nje Vetur Opel Corsa per Datelindjn e 18 Babi ma pate dhuruar,eshte ardhur nga Austria vete per kete kurr nuk mundem ta harroj ate qast.

Po ti Reno si autor i temes do na tregosh per dhuraten tende :slight_smile:

Kam mar shum dhurat dhe nuk di cilen do zgjedhja :roll: si me te rendesishem ,por do veqoj 3 dhurat se i mbaj edhe sote dhe i dua shum :)Nje varse flori nga vllai im per ditlindjen tim ma solli :slight_smile: nje mbatjse te bizhunteris nga shoqja im ku vizitoj per heren e par shqiperin ;)dhe nje dhurat modest e kam nga nje polake;)…

e mbaj mend kur isha i vogel, diku 12 apo 13 vjec, mami me pat blere nje biciklete per ditelindje, dhe ajo per mua ne ate kohe ishte gjeja me e mire qe kam marrur ndo1her…:slight_smile:

e ke tani ate bicikel?

haha Erinaa :stuck_out_tongue: Jo se kam se i ka kjo pune 6 apo 7 vite :smiley:

paske qen djal qerrat e ke prish biciklen

eeee… e ka edhe mentor kurtishi 1 kong, kur jom kon 1 vakt i ri :smiley:

U plakem :frowning:

dhurata me e bukur qe kam mare eshte nga goca halles :slight_smile:
nje zarf portokalli ( ngjyra ime e preferuar)
& ka 1 zemer qe shkruan “hape zemren ne me do” kur e hap zemer
mbrapa ka 1 dritare qe shkruan “hape dritaren & veshtro”
mprapa ka nje zarf " hape zarfin & lexo"
& ne fund shkruan “te dua mos harro”
ESHTE NJE DHURATE QE E KA BERE VETE & E DIJE QE E KA BERE ME GJITH ZEMER :zemer: bashk me zarfin kishte nje varse me gjysem zemre best friend for ever & gjysmen tjeter e ka ajo :slight_smile:

wowwww besyy sa bukuuur :slight_smile:

nje si kjo e besit ma ka dhe mua 1 shoqe ,ne vit te par :roll:

hai un cuore nel tue mani
APRILLA !
Lentamentedentro questo cuore troverai…qualcosa molto PRECIOSA! (na falni per italishten e kulluar ee :stuck_out_tongue: )hai trovato un tesoro
aprila , e troverai…una grande amica per semprekjo ish nga mbrapa

e vecanta ish qe , e beri ne klas …dhe…ne nje dit ku ne patem nje konflikt bashk :(…

sa bukuuuur ^_________^

Nje inbox per ditlindjen time te fundit,

te pakten per mua ajo ishte me e bukura!

absolutisht nje buzeqeshje qe sdo ta harroj kurre, nga nje vogelush qe sapo ka kalu nje vit…

nje kartolin .

sot nje shpull syve mora…:mad:

e meritoja…:stuck_out_tongue: