Cila VIP eshte ne foto?

Cila mendoni se eshte ne foto?
1.Jennifer Garner
2.Winona Ryder
3.Shannen Doherty
4.Angelina Jolie - GJETUR


Vazhdoni me tek te gjeni Cili eshte ky VIP ne foto?

  1. Winona Ryder mendoj une…

Edhe une mendoj Winona Ryder…Meqe i ka floket e shkurtra…:smiley:

angelina eshte

geni000 eshte Fituesi!

Sma priti mendja qe eshte Jolie,u bazova te floket e shkurtra te Winona Ryder sepse ajo i mban floket ashtu prandaj,gjithsesi bravo geni000.:slight_smile:

faleminderit shume

Shanen Daherty

Angelina Jolie…

Pergjigja siper eshte dhene, mos shkruani kot!

NQS doni zini fytyren e nje VIP-i dhe postoni foton, mos harroni te mbani dhe origjinalen per ta postuar kur te thuhet fituesi!!!

shumm mir genni000 bravo angelina oshtt

Winona Ryder

Kalojme tek nje foto tjeter:

Cili eshte VIP ne foto?

Ky postim pa alternativa, por behet fjale per nje aktore amerikane, e famshem per miqesine me nje delfin dhe qe sot lufton per ligjet e peshkaqeneve.

se di mendoj edhe un ashtu

Winona Ryder

Drew Barrymore ?

Mos eshte kjo siper :smiley:

Ti mbase dhe ke te drejt! Por sinqerit e kam harruar se cila eshteee :smiley: :smiley: po kerkoj nje here filet!!

Nese deshiron, ke stafeten per te vendosur nje foto VIP sipas deshires :slight_smile:

Po kjo e gjen kush eshte ?

Mariah Carey:ciao:

Dhe un ajo mendoj se eshte! :slight_smile: Le te presim pergjigjen finale!