Cilat jan zakonet e shendetshme dhe te demshme tuaja ?

Per te pasur nje shendet sa me te mir , besoj se te gjith e njohim anen teorike…por jo gjithmon e vem ne praktik…
Cilat jan ato zakone pozitive per shendetin tuaj , qe i beni ne perditshmeri…dhe cilat jan ato zakone te demshmee ndonjeher te paevitueshme per ju…? Le ti ndajm sebashku…e pse jo te ndergjegjsohemi nga njeri tj :slight_smile:

Po filloj un e para… :roll:
dy zakone pozitive qe i kam esht qe ha gjithnje mengje…dhe qe pi shum shum uj…
kurse negativee…esht qe ha shum shpejt ndonjeher…ose ha dark von…

nje zakon negativ qe kam pas un (se tani se kam me) ka qen se nuk haja mengjes para disa kohesh, dhe me te vertet dobesohesha shum nga kjo gje.
nje tjeter, po edheky negativ qe kam pas, ishte qe shpesh her flija pak gjum. kaq per sot negative :stuck_out_tongue:
pozitive , sdi gje un se cfar kam