Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat s'dilni dot nga shtepia

Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat s’dilni dot nga shtepia

qanta ime ,telefoni,dhe normal parat ehehehhe

Celsat eshtepise e te makines
telefoni
e treta ndryshon kisha cigaren por e lashe dhe…

Pa 10 mij euro nuk dal nga shtepia :smiley:

celular , portofolin , oren

hahaha ndoshta do thuash 10 $ hahhah shum jan 10 mij euro

1)kuleta
2)celulari
3)qelsat e makine…

  1. Leket sepse puna e pare qe beje kur dale nga shtepia,blej paketen e cigareve :slight_smile:

  2. Celulari,sme pelqen por puna me ben te domosdoshem.

  3. Celsat e makines sepse smund te shkoje ne kembe nga plazhi ne Durres:)

Gjitahstu dhe per mua jan keto tri gjera pa te cilat sun dal dot nga shtepia ne perjashtim te makines sepse ndonjeher mundem edhe pa te.

  1. Protofoli
  2. Celulari
  3. Celsat e makines

dokument udhetimi,celulari dhe cigaret

U pa puna, do krijoj nje aktivitet per prodhimin e portofolave :slight_smile:

1portofoli
2celulari
3celesa

…/

hahhahhah sa kam qeshe ,pse mor nuk u tregu askush real!! psh te dali me opinionin se pa grua nuk mund te dal nga shtepija ,pa cigare mundemi edhe pa makin po po pa grua apo anasjelltas ncuk… Apo ndoshta do thon nga gruaj ik me vrap hahahha

hahahahhaa 3 jane pak…se une kur dal nga shtepia jam me duart plot…celsa…librat…canta…cel…ndonje fije biskot ne goj…hahahahaha…qe kur me thone mirmengjes neper shkall…une vetem i pershendes me koke hahahahahha o zot…stres me vehte…:roll:

portofolin e telefonin i mar gjith, tjeter sen s’maj me veti…

shto dhe celsat ice :stuck_out_tongue:

celsat e makines…:stuck_out_tongue:

Canta , cel , portofoli…dhe nje kokerr moll :stuck_out_tongue:

cilt? :stuck_out_tongue:

Kejt mi harru, telefonin s’muj e lo!

sdal dot pa :

…rroba…:p…
…cumcakiz…
…pa puthur macen time butuloshe :smiley:

sdal dot pa canten time se aty i kam te tera (cel,portofol,tualet ,kreher,pasqyr,cokollate ,letre stilolaps ,dhe plot gjera te tjera jam si meripopins nxjerr nga canta cdo gje )prandaj shpesh cantat e mia jane super te medha dhe te thyejne shpatullen:p

po pse sthua ti qe na paska ardh Donaaaaa ne forum ne hahahahahahaha…

hahaha tamam ta jep dona tyyyyyyy