Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

Pershendetje

Besoj qe te gjtih e kemi nga nje ekip te cilin e simpatizojme dhe e shikojme me kenaqesi ne TV.
Normalisht fitoret i presim me shume entuziazem ndesa humbjet me plotë zghenjim…

Personlisht jam Tifoz i skuadres Gjermane -Bayern Munchen
Qe ne femijeri te vogel pelqeja lojen e tyre ,andaj sod e asaj dite jam tifoz i Çmendur i kesaj Skuadre…

Tash lindë Pyetja: Tifozë te kujt jeni ju ,ose me mir te themi cili eshte ekipi i juaj i preferuar?

nuk e nderroj per asgje ne bot skuadren time te zemres
GJERMANY

Paskemi diqka te perbashket… :slight_smile:

hahaha me pelqen

Eshte dhe e imja :smiley:

hey mima na doli dhe diqka e perbashket ne
perveq femijeve

Simpatizoj per Shqiperi, Angli, Itali, Holland. Nder skuadra te serive Milan, Barcelona, M.Unided.

me te huajat jam me interin, me shtetet tifoj per italine por kam qene gjermane ne kohen e klismanit :jajaja:

tamam si kuklla… :smiley:

ekipi im i preferuar eshte BARCELONA sepse eshte e kompletuar ne gjithqka
9 shkronja 5 ngjyra 1 legjende 1 histori 1 skuader skuadra jote skuadra ime skuadra jone eka emrin BARCELONE 4-ever the best

me italin jam. ndersa per clube. mbi cdo skuader kam milanin. pastaj neper shtet e tjera me meplqen valencia chelsea. borussia d. marseje.

Te lumte Lettas .I bashkangjitem plotesisht mendimit tend.Skuadra e barcelones eshte unikale.Me kombetaret jam me spanjen,argjentinen , hollanden dhe shqiperine.

Levizja qe i ben topit Barcelona nuk e ben asnje skuader tjeter!

por Milan eshte ne vendin e pare te listes time :stuck_out_tongue:

ups gabova

qenka per EU

@MOD
shuaje kete post

Jame me Realin, me vjen keqe per Barcelonen perse nuke e dorzon titullin ska me shpresa.

Juventus…

AC Mi​l​an

Real Madrid!

Shqiperia kuptohet, ajo nuk vjen ne pyetje fare !

E si ekip i huaji eshte Barcelona :slight_smile:

AC-Milan forever. kohte e fundit me ka tunduar shum edhe Real Madrit. sepse luajn futboll me zemer… sidomos kunder Barcelones.