Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Me cfare emri perkedheles e therrisni partnerin/ partneren tuaj?

Une po them se me cfare emri perkedheles me therrasin mua :slight_smile:

qorri hahahaha :smiley:

syn…

zemer ! kaq , nuk kam ndonji emer tjeter !

un e therras XHIMI.:slight_smile:
ma e keqja esht se si me therret ai mua;-LENA. (shkurtimi i fjales balena):(:mad:

une e theras zemer kurse mua shpirt ( bimi ) ndodh edhe keshtu najher

Mua me therret zemer shpirt xhen…kurse un ate yll

Une i them Mon coeur, mon amour, etj … Dhe ai keshtu , ose Mima , ndonjeher
lepurush, ose Mi i arave :smiley: (ne frengjisht eshte me i lezetshem :D)

ojj qur :smiley: hajgareee qysh me thirr ndryshee perveq ohh xemel:)

sa emra te lezetshem…mima sa bukur te therritka ty…

te dua loqka ime

hahahaha gjithato emra…po pa harruar emrin qe ka…i them…zemrush…cuni im…bebi im…:D…i bukuri im…

gjithqysh (:

kivi …,

nuk e therras me nje emer perkedheles se eshte mjaftueshem i perkedhelur dhe imagjino ta therrisja dhe me nje emer…:@