Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

Tregoheni ketu…!

Lulekuqe mbi mure, kjo me erdhi tani.

Po Juaja?

Ai qe permendi Renix dhe Muri i gjalle shume te prekshem

[quote=ReniX";p="8704]Lulekuqe mbi mure, kjo me erdhi tani.

Po Juaja?[/quote]

Paskemi te njejtat gusto!

“Taulanti kerkon nje moter”.
Kush e di sa kohe kam pa e pare. Nuk e di a eshte tek galeria e filmave.
Ore meqe ra fjala tek filmat, si e ka titullin ai filmi ku nje grup femijesh i shkojne mesueses vizite ne shtepi per 8 Mars dhe humbin rrugen?

KALI I BARDHE eshte filmi qe me ka pelqyer me se shumti.

Debatik… (me colin, zoti msus…etj) :lol: E pash keto kohet e fundit, dhe nuk e mbaja mend, por shume shume i bukur…!

[quote=daku323";p="8725]“Taulanti kerkon nje moter”.
Kush e di sa kohe kam pa e pare. Nuk e di a eshte tek galeria e filmave.
Ore meqe ra fjala tek filmat, si e ka titullin ai filmi ku nje grup femijesh i shkojne mesueses vizite ne shtepi per 8 Mars dhe humbin rrugen?[/quote]

Nje vonese e vogel e ka ai filmi per 8 Marsin :slight_smile:

[b]Eja,

Lulekuqe mbi mure,

Dora e ngrohte,

Kur xhirohej nje film,

Taulanti kerkon nje moter,

Zevendesi i grave e shume e shume te tjera!![/b]

Kur xhirohej nje film me pelqen dhe mua shume!

Me pelqen shume filmi “DIMRI I FUNDIT”

Filma shqiptare qe me pelqejne jane shume, por do te vecoja filmin “zonja nga qyteti”
:slight_smile:

edhe une do te thoja per " zonja nga qyteti " " tomka dhe shoket e tij " " beni ecen vete " dhe " mimoza llastica " ndoshta dhe shume te tjere qe nuk i kam ndermend tani :slight_smile:

Eja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shi ky si qesh me filmin tim te preferuar!! :cekan: lol

E ke ti kete filmin se nje shoku im po plas e nuk po e gje dot! :smiley:

[b]Me pelqen dhe filmi “Dy here mat”

“Cuk ti do me vdesesh mua” :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]

Ata ishin kater! :wink:

Duaje emrin tend

debatik…