Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri

[b]
Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri… :?:

PA TE DASHUR
ME NJE TE DASHUR
ME SHUME SE 1 TE DASHUR

[/b]

pa te dashur miii…

pse paska dhe me me shume se 1 te dashur!!!

leri pyetjet RENO po shiko se dole jash temes pergjigju :smiley:

''PA TE DASHUR ‘’ thjesht per nja 2 dit

ME SHUME SE 1 TE DASHUR :dashuria:

:rene:

singLe…

PPA TTE DASHUUR.!!

Po te martumit nuk lejohen me u pergjigj eeee ??? :smiley: :smiley:

Po e marr lejen vete une pra , meqe nuk paska ket opsion :smiley:

E martume :bebe::zemer:

Hhahaha nuk lejohen :stuck_out_tongue: jan per keta singel

me te dashur…!!!

singleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ( dhe m pelq t jem kshu )

pa 2 te dashura! :frowning:

Po Reni po edhe un pa 250 te dashura jam

single…ose then ndryshe, kam vendos te marr ca pushime…:P…

waaa sa keq re renix … po pse kshu ??? po turp ske q tallesh me gocat :stuck_out_tongue:
(shaka)

Me mire te mos kesh sesa 1 :slight_smile: hahaha (shaka)

hahahha edhe un ashtu them m mir t mos kesh :stuck_out_tongue:

(:duartrokas:Singel

Te gjithe beqo qenkan ketu! (perveç majdit dhe kliton :slight_smile: ) dhe te martuarve :stuck_out_tongue:

reni m mir beqoooooo … cne majdi qenka i lidhur kshu

po ne te martuari po themi (me 1 te dashur):zemer:

reni te gjithe beqo thon po genjejn.:dashuria: