Cili eshte WEB BROWSER me i mire?

Firefox,Netscape,Internet Explorer,Safari,Opera,Google Chrome Apo ndonje tjeter:?:

Firefox…

Firefox me i mire…

Dikur ka qene Internet Explorer, tani ia ka zene vendin Firefox…

Edhe Safari eshte i papare :smiley:

po edhe un mendoj se esht FIREFOX…

po dhe SAFARI esht i mir se e kam provuar por me i mir me duket FIREFOX

Une punoj me FIREFOX sepse per mendimin tim eshte me i faforshem.[quote][/quote]

une mendoi se eshte???'internet Exsplorer :ciao:

Per mu Internet explorer eshte me i dobet se Firefox

Google Chrome…IS THE BEST…

E di qe nuk kisha votuar ketu!

un votova Firefox dhe Opera, pasi kjo e dyta ka qene shfletuesi kryesor per nje kohet te gjate ne kompjuterin tim.

per mendimin tim eshte FIREFOX por edhe safari me ka pelqyer sepse mendoj se i jep gjerat me shum njgjyra per mendimin tim …

un mendoj se eshte internet explorer

une mendojse google chrome osht me e mira sepse e ka te integruar mbrojtjen nga faqet e rrezikuara me viruse…por ne google chrome mundeni me shtu extensions (shtojca)…ja ku mundeni me mar shtojcat per google chrome …ne perdorim eshte e leht ashtu edhe e shpejt…

https://chrome.google.com/extensions

edhe mua po me pelqen.

pa dyshim qe kohet e fundit Googlecrome ka zene vendin e pare:p

Mendimi im Firefox po edhe Googlecrome nuk asht i dobet

si browser me i shpejte eshte Google chrome edhe sware iron…edhe ska asnje nga keta browserat me lart qe tua marri per shpejtesi…ndersa firefox eshte browser i mir se ka ca opsione te tjera :stuck_out_tongue: