Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?

Pas kujt emision ishte te fiksuar kur ishit te vegjel :slight_smile: (per ata qe jan rritur tashme :slight_smile: )

Cilat ishin filmat vizatimor qe ndiqnit, (vendosni video nga youtube)!

ka qene nje film vizatimor PRINCIPESSA SISSI e kisha shuuum qejf ate :slight_smile: … dhe TOM & JERRY i adhurojaaa :slight_smile:

//youtu.be/-oYu6IcxzrI

tek tomi dhe xherri kjo ishte pjesa ime e preferuar :slight_smile:

//youtu.be/K05AvjxU094

emision smbaj mend te kem pare, po filma vizatimor…tom & jerry kane qene te preferuarit e mi…:D…sa here i shihja me benin per te qesh…
edhe tani kur i shoh ndonjehere me bejne per te qesh…:P…haha…

ej igli shife pak vidjon me tomi xherri te pelqen … un ate e kisha shum qjef ^____^

Perveç tom e jerry ka qene dhe Power Ranger qe me pelqente shume :D, Spiderman, Batman etj.

Per mua Naruto

Uh, harrova Dragon Ball dhe Lupin :smiley: qe e shikoja dhe ne gjimnaz :smiley: :smiley:

Luenin ore .:stuck_out_tongue: ahhaha sa e shikoja

haha…u kenaqa duke e pare…:smiley:

Se mos genjen ore

jo ore…me qeshen edhe veshet kur po e shihja…:P…

Tomi & xheri pipi qorape gjat e kam par ne cd…

TOM & JERRY si te gjith femiet por dhe Popeye me ka pelqyer shume

//youtu.be/WSPyh3uV8-Q

te pa vdekshmit tom & jerry…dhe te gjithaaa serit e barbit

kush e eshte e preferuara ??? :stuck_out_tongue: mua te gjitha me pelqen shuuuuuuum sidomos ajo me christmas carol :smiley: me pelqen shum atmosfera e krishtlindjeve :slight_smile:

mua me pelqente shuum barbi balerina…tani kan dal dhe shum te tjera me kto ( i kam par te tera :turp: ) si psh 12 princeshat ; raperonzola etjjj

naruto me sazuken , me mjeshter kakashin , sakura, orocimaru etjjj e kam par dhe un :smiley:

po gokun e ke ndjek ?

ehhhh un them rroft bang bang-u hahahahha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: kete nuk e kam par po do e shof patjeter :smiley:

Po edhe Gokun deri ne fund