Cili shte sms me e bukur qe keni marre ne telefonin tuaj?

Sms jane menyra shume e shpeshte komunikimi prandaj ju ka ndodhur qe te jeni duke u marre me punet tuaja te dites ,dhe papritur ne telefon ju vjen nje sms qe jua bene diten me te bukur?

Nuk e publikoj se ka tekst + 18 dhe ketu ka antar nen moshe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ka qene per ditlindjen time…

DHe ka qen…u befsh 100 vjec :stuck_out_tongue:

pse duhet te me acarosh gjithmone ti…hahahahaha jo po 1000 vjece…:p…i poshter…:@…nuk ta them…ke inat?..:smiley:

he pse te vjen inat, apo se e gjeta :smiley:

Krediti juaj u mbush me 10 000 lek :slight_smile:

ahahahahahaha

çdo dite me vjen qe me ma ben diten e bukur , nje qe me beri te qesh ishte me nje video
" Hej ti , po pra , ti bukuroshja ime …mos e kthe koken se ty po t’flas , e di çfare… TE DUA" lool :smiley:

Vogelushja ime,dije se jetoj vetem per ty!!!

Te dashuroj me shpirt dhe dhe marr fryme vetem per te te pare te lumtur ne cdo moment!!!:zemer::zemer::zemer::zemer::zemer::zemer::zemer::zemer:

ky inushe po qe ta bene diten me te bukur:D

ja ke fut kot olsen…u befsh 100 vjec e percmofsh dynjan te thone te gjithe…hahahahahhahahaha…

nuk ishte dicka materiale…por shpirterore…

ehh… Ishin disa dikur, qe tash s’jane me…

po Ema,dhe une jam ndjere shume me fat qe kam marre nje mori sms te tilla,te shoqeruara pastaj dhe me tufa lulesh(qe i adhuroj) si dhe me dhurata shume te kendshme.:slight_smile:

Llogaria juaj u rimbush me 1000 lek

hahahahaha sa me pelqeu kjo !!!
se kshu dedikime lidhjesh ke me thas sa te duash…po te rrall jan ata qe vazhdojn i bejn edhe ne martese :roll: … (y)

e cuditshme eshte qe , dje kish mesazhe qe i lexoje nga 1000 here…kurse sot as qe i mban mend fare… Po edhe po te mbaja mend,jan ca gjera qe jan pak personale mendoj.

"me telefono tani urgjent,nese nuk me telefonon mua telefono ambulancen "

hahaahaahahah dhe ca bere ti ?

Mora zjarrfiksen …