Cilin antivirus perdorni?

Hapet Votimi per Antivirusin qe ju perdorni dhe pelqeni me shume

Cilin antivirus perdorni & kush ju pelqen me shume?

une per vete kam perdorur kaspersky dhe per mendimin tim
eshte shum i mire…

edhe pere mendimin tim kaspersky eshte me i miri:ciao:

per mendimin tim norzon eshte me i keqi nga te gjithe sepse rendon procesorin

Une me kaspersky s’vej antivirus tjeter perpara,eshte me i miri per mua tani per tani… :slight_smile: dhe kam lexuar ne nje artikull se stafi i kaspersky punon ne menyre te jashte’zakonshme per te permisuar produktin e tij me ane te leshimit te updatave,ne krahasim te komponive te tjera.

Puna eshte se keto antiviruse po ti kesh me lecensa te blera punojne shume mire por ne shqipetaret perdorim lecensa te vjedhura. :slight_smile:
Une perdor Eset nod 32 business edition dhe me duket i mire sepse nuk e rendon pc kurse kasper eshte i mire po kerkon shume ram.

o erlindo po jo te gjithe shqipetaret e kane
licencen e vjedhur hahaha…

Edhe une tani per tani perdor eset nod 32. Mua me duket i mire dhe eshte i lehte nuk e rendon shume pc kur skanon. Por per mendimin tim si Kasperky nuk ka. Kur kisha kaspersky fluturonte kompjuteri, kurse tani edhe pse kam instaluar disa antispy e shf qe ka probleme.
tung

hahahaha aurelo ka dhe perjashtime :smiley:

Aktualisht po perdor ESET NOD32.:ciao:

Aktualisht perdor norton 360.Besoj se eshte nga me te miret.

Kam ne dispozicion AVG me license deri ne 2018,mund ta bej upload ne kete forum?

Kliton,mund te me thuash se si te bej upload ne kete forum?

Patjeter mund ta besh tek: Programe për Sigurinë, Antiviruse, Antispyware

Mund te lexosh duke klikuar ne keto dy pika [b]Pika 1)[/b] dhe [b]Pika 2)[/b]

Aktualisht ne pc personal kam Norton 2008, dhe ate votova. (pas problemit me memorien tashme duket kapitull i mbyllur, pasi xhiron mire si program dhe mjaft efikas)

Jam fan i Nod32 dhe ne disa pc te tjere perdor AVG per faktin qe eshte free per perdorim personal.

Aktualisht ne pc personal kam Norton 2008, dhe ate votova. (pas problemit me memorien tashme duket kapitull i mbyllur, pasi xhiron mire si program dhe mjaft efikas)

Jam fan i Nod32 dhe ne disa pc te tjere perdor AVG per faktin qe eshte free per perdorim personal.

un perdor ESET smart security.

Eset smart security/nod32 FOREVER:smiley:

https://isohunt.com/torrents/?ihq=AVG+Antivirus+8.0+[EXPIRES+YEAR+2018]+[CLEAN]+[blaze69]

kaspersky anti virus. eshte nr 1:ciao:

Une kam avast dhe jam e kenaqur nga ky anti virus :slight_smile: